reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wataha” - serial HBO od 3.12 w telewizji Polsat

dodano: 2019-12-01 17:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Wataha 2 nowy sezon W piątki, od 6 grudnia br. o godz. 20:10 w HBO, a w kolejnych dniach w HBO2 i HBO3 (a niedawno w kinach Helios grupy Agora) wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu „Wataha”, który dla HBO (WarnerMedia) wyprodukowała ATM Grupa. Tymczasem we wtorki, od 3 grudnia br. o godz. 20:05 pierwszą serię tej produkcji pokaże telewizja Polsat (Cyfrowy Polsat).

Wataha 3 HBO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja tego serialu sensacyjnego rozgrywa się w Bieszczadach - miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej (UE), gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli.

1. sezon „Watahy” liczy sześć odcinków. W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura...

„Wataha” to polski serial produkcji HBO. Odcinki pierwszego sezonu wyreżyserowali: Katarzyna Adamik i Michał Gazda. W obsadzie tej produkcji telewizyjnej występują: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska (znana także jako Julia Grant-Scott), Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustynek. Muzykę skomponował Łukasz Targosz. W serialu wykorzystano również utwory bieszczadzkiego zespołu Tołhaje. Producentem wykonawczym jest ATM Grupa - Artur Kowalewski. Producentem serialu ze strony HBO Polska jest Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe - Antony Root. W 2018 roku uhonorowana Polską Nagrodę Filmową Orzeł w kategorii „Najlepszy filmowy serial telewizyjny” (więcej tutaj).
 
Julia Pogrebińska (Grant-Scott), Miłogost Reczek i Piotr Miazga w serialu „Wataha”, foto: Piotr Litwic/ATM Grupa
Julia Pogrebińska (Grant-Scott), Miłogost Reczek i Piotr Miazga w serialu „Wataha”, foto: Piotr Litwic/ATM Grupa


„Wataha” - sezon 1., emisja we wtorki (od 3 grudnia 2019 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie HBO, HBO2 i HBO3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama