reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwester Polsatu ponownie na Stadionie Śląskim

dodano: 2019-12-09 12:06 | aktualizacja: 2019-12-09 13:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Sylwestrowa moc przebojów” We wtorek, 31 grudnia br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się koncert „Sylwestrowa moc przebojów”. Widowisko to transmitowane będzie w telewizji Polsat - początek o godz. 20:00. Wystąpią Ronnie Ferrari, Daj To Głośniej, René Baumann „DJ Bobo”, Layzee Fka Mr. President, Maciej Maleńczuk, Sławomir Zapała, Michał Szpak, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, Joanna Klepko „Cleo”, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk, Long & Junior, Mig, After Party, Defis oraz Piotr Kołaczyński „Miły Pan”.

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- We wtorek, 31 grudnia br. na Stadionie Śląskim wybuchnie prawdziwy wulkan przebojów, a nie ma lepszego przepisu na imprezę sylwestrową! W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wśród nich „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari oraz „Mama ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej. To właśnie one najbardziej rozgrzewały Polaków do tańca w ciągu ostatnich miesięcy. Będą: René Baumann „DJ Bobo” i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr. President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, Sławomir Zapała i „Miłość w Zakopanem” oraz Michał Szpak ze swoim „Color Of Your Life” i wiele innych gwiazd. A na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają: marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, prezydent miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja Polsat. Start o godzinie 20:00 - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Jak czytamy w komunikacie, we wtorek, 31 grudnia br. na Stadionie Śląskim będzie naprawdę gorąco. Wiadomo - tam gdzie są Ślązacy - tam musi być wyśmienita zabawa. Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj To Głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka „Ona by tak chciała” Ferrari zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon w serwisie YouTube. Z kolei hit lata 2019 roku pod tytułem „Mama ostrzegała” w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego „Chihuahuy”, usłyszymy obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór „Acapella". Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. „Be My Lover” wykona La Bouche a Captain Jack - „Captain Jack”.

Aż chciałoby się rzec - jak impreza to tylko Sławomir Zapała. I rzeczywiście, na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już „Miłość w Zakopanem”, której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się 240 milionami odsłon na YouTube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok „Ostatnią nocką”. Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Joanna Klepko „Cleo”, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „My Słowianie”. Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej „Bałkanicy” a Ich Troje przypomni „A wszystko to... (Bo ciebie kocham)". Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespoły Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Stanisławem Karpielem-Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? - Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! - zapewnia nadawca. O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo - Long & Junior, Mig, After Party, Defis oraz Piotr Kołaczyński „Miły Pan”.

Podczas „Sylwestrowej mocy przebojów” umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w telewizji Polsat (więcej tutaj). Kandydaci  muszą nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała” i przesłać go do piątku, 20 grudnia br na adres poczty elektronicznej [email protected]. Jury wybierze najlepsze filmiki a widzowie i internauci w głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook zadecydują o tym, kto zatańczy na scenie.

Jak informuje nadawca, „Sylwestrowa moc przebojów 2019” to jeszcze większe niż przed rokiem wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość - 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych - prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to 360 ton. Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje 350 osób (dane za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj).

Patronami medialnymi są dziennik „Fakt” i Radio Eska.
 
„Sylwestrowa moc przebojów 2019/2020”: Podczas koncertu wystąpią Marek Gwiazdowski, Sławomir Gwiazdowski, Dorota Gwiazdowska i Krzysztof Gwiazdowski, czyli zespół Mig, foto: Cyfrowy Polsat
„Sylwestrowa moc przebojów 2019/2020”: Podczas koncertu wystąpią Marek Gwiazdowski, Sławomir Gwiazdowski, Dorota Gwiazdowska i Krzysztof Gwiazdowski, czyli zespół Mig, foto: Cyfrowy Polsat


„Sylwestrowa moc przebojów 2019/2020” - transmisja we wtorek, 31 grudnia 2019 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...