reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dramatyczne piątki” w lutym w TNT

dodano: 2020-02-03 04:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W lutym br. kanał TNT w cyklu „Dramatyczne piątki” poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Ludzie honoru”, „Angielski pacjent”, „Rocky 4” i „Duża ryba”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Filmy prezentowane na antenie TNT w ramach cyklu „Dramatyczne piątki” nikogo nie pozostawią obojętnym. Starannie dobrane dramaty dają do myślenia, opowiadają nie zawsze łatwe, choć wartościowe historie - zapowiada nadawca. Cykl rozpocznie się w piątek, 7 lutego br., a kolejne produkcje będą prezentowane w każdy piątek o godzinie 21:00. - Filmy w ramach cyklu „Dramatyczne piątki” zostały dobrane tak, by wzbudzać wśród widzów pełen wachlarz mocnych emocji. Zmowa milczenia podczas tajemniczego procesu sądowego, miłość u schyłku wojny, bokserskie walki mające na celu pomszczenie przyjaciela czy wzruszająca opowieść o życiu umierającego mężczyzny. Wszystkie te historie zostawiają trwały ślad w odbiorcach i zdecydowanie dają do myślenia - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

Pierwsza propozycja to trzymający w napięciu thriller sądowy. „Ludzie honoru” (emisja w piątek, 7 lutego br. o godzinie 21:00) opowiadają o dwóch żołnierzach posądzonych o zabójstwo kolegi z jednostki. Dochodzenie prowadzi podporucznik Jo Galloway (w tej roli Demetria Gene Guynes „Demi Moore”). Oskarżeni są reprezentowani przez prawnika marynarki wojennej, który nigdy wcześniej nie był nawet na sali sądowej - Daniela Kaffee (Tom Cruise). Akcja nabiera tempa, gdy bohaterowie padają ofiarą tajemniczej zmowy milczenia.

Drugi z poruszających, piątkowych filmów to klasyka filmowego dramatu z wielkim uczuciem w tle. „Angielski pacjent” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 21:00) rozgrywa się pod koniec II wojny światowej. Ranny pilot (Ralph Fiennes) trafia do polowego szpitala. Opiekuje się nim pielęgniarka o imieniu Hana (Juliette Binoche). Z ich rozmów stopniowo wyłania się przeszłość głównego bohatera i historia jego wielkiej miłości (więcej tutaj).

Trzecia prezentowana na antenie TNT produkcja to kolejna część przygód kultowego boksera. W filmie „Rocky 4” (emisja w piątek, 21 lutego br. o godzinie 21:00) Balboa (Sylvester Stallone) asystuje podczas walki swojemu przyjacielowi, który ostatecznie traci w starciu życie. Główny bohater obwinia się o jego śmierć i decyduje się wyjechać do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, by pomścić stratę.

Ostatni piątek lutego br. to ekranizacja powieści Daniela Wallace’a - „Duża ryba” (emisja w piątek, 28 lutego br. o godzinie 21:00). Widzowie spędzą ten wieczór z wzruszającą historią Willa, który powraca do rodzinnego domu, by zająć się umierającym na nowotwór ojcem. Młody człowiek słucha opowiadań o jego niesamowitych przygodach, które przypominają barwne baśnie. Na ich podstawie próbuje stworzyć biografię swojego rodzica.
 
Tom Cruise i Demetria Gene Guynes „Demi Moore” w filmie „Ludzie honoru”, foto: Columbia Pictures/Everett Co/Everett Collection
Tom Cruise i Demetria Gene Guynes „Demi Moore” w filmie „Ludzie honoru”, foto: Columbia Pictures/Everett Co/Everett Collection


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...