reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„#MyFreedomDay” 4 w CNN International

dodano: 2020-02-24 06:49 | aktualizacja: 2020-02-24 12:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International „#MyFreedomDay” Tegoroczna kampania CNN International - „#MyFreedomDay”, skupiająca młodych ludzi z całego świata w celu zwiększania świadomości na temat współczesnego niewolnictwa, odbędzie się w środę, 11 marca. „#MyFreedomDay” jest częścią projektu „CNN Freedom Project”, który ma na celu zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na problem handlu ludźmi i powstrzymanie tego procederu o szacowanej wartości 150 miliardów dolarów rocznie.

CNN International „#MyFreedomDay”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym roku będzie miała miejsce czwarta edycja wydarzenia „#MyFreedomDay”, a chęć udziału zadeklarowały tysiące młodych osób z różnych szkół i społeczności lokalnych, z ponad stu krajów na sześciu kontynentach. Akcja ma zwrócić uwagę na problem 40 milionów ludzi, którzy obecnie są w niewoli. 

CNN w ramach akcji zadaje pytanie: „Czym dla ciebie jest wolność?”, i tym samym zachęca uczniów do podzielenia się swoimi odpowiedziami w mediach społecznościowych poprzez komentarze, zdjęcia lub materiały wideo oznaczone hashtagiem „#MyFreedomDay”.

W środę, 11 marca br. materiały te zostaną opublikowane na cnn.com (przejdź na stronę) oraz na profilach społecznościowych CNN, takich jak Facebook, Twitter i Instagram. Ponadto międzynarodowi korespondenci CNN będą prowadzić relacje „na żywo” z całego świata ze szkół w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej.

CNN International przygotuje specjalne programy prezentujące aktywność i wydarzenia organizowane przez uczniów, a także przesłania i deklaracje celebrytów zaangażowanych w projekt. Program specjalny będzie miał swoją premierę w środę, 11 marca br. o godzinie 6:30 CET. Powtórki zostaną wyemitowane w czwartek, 12 marca br. o godzinie 9:30 CET oraz przez cały weekend 13-15 marca br.  

„#MyFreedomDay” jest częścią projektu „CNN Freedom Project”, który ma na celu zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na problem handlu ludźmi i powstrzymanie tego procederu o szacowanej wartości 150 miliardów dolarów rocznie. W ramach „CNN Freedom Project” stacja produkuje reportaże, artykuły i filmy dokumentalne na temat handlu ludźmi we wszystkich jego postaciach. Od osób trzymanych w niewoli za długi w Indiach, przez grupy oferujące usługi seksualne w Południowej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych Ameryki, po afrykańskich niewolników na pustyni Synaj. Jak czytamy w komunikacie, od momentu uruchomienia projektu w 2011 roku, „CNN Freedom Project” jest jedną z najczęściej nagradzanych i najlepiej widocznych inicjatyw na antenie CNN International. Zespół „CNN Freedom Project” wyprodukował ponad 1000 reportaży śledczych na temat współczesnego niewolnictwa i jego przejawów na pięciu kontynentach. Według różnych organizacji pozarządowych, dzięki reportażom „CNN Freedom Project” udało się m.in. wpłynąć na zmiany w prawie i przepisach korporacyjnych, ponad 1000 ofiar handlu ludźmi otrzymało pomoc, a organizacje zajmujące się przeciwdziałaniem handlowaniu ludźmi zebrały ponad 24 mln dolarów darowizn (dane za WarnerMedia) (więcej tutaj).

„#MyFreedomDay” - sezon 4., emisja w środę, 11 marca 2020 roku o godz. 6:30 CET w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...