reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dance dance dance” 2 w kanałach TVP

dodano: 2020-02-29 13:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Dance dance dance W sobotę, 29 lutego br. o godz. 20:00 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Dance dance dance”. Widowisko poprowadzą Tamara Gonzalez Perea „Macademian Girl” (wcześniej Barbara Kurdej-Szatan) i Tomasz Kammel, a w jury zasiądą Anna Mucha (wcześniej Ewa Chodakowska), Ida Nowakowska-Herndon i Robert Kupisz.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Dance dance dance”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po zwycięstwie aktorów Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego w pierwszej edycji programu, przyszedł czas na drugą odsłonę „Dance dance dance” (więcej tutaj). Sześć duetów ponownie będzie próbowało wiernie odwzorować choreografie znane milionom ludzi.

Tym razem taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w internecie - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno) Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Marcin Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci - Rafał Jonkisz i Krzysztof Jonkisz.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym widzowie ponownie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

Od kilku tygodni duety trenują po kilka godzin dziennie pod okiem choreografów, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszym szczególe, odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna Louise Ciccone, Justin Timberlake czy *NSync.

Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie krok po kroku będą mogli śledzić postępy gwiazd drugiej edycji „Dance dance dance”. Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję.

W roli jurorki „Dance dance dance” zadebiutuje Anna Mucha (w poprzedniej edycji jurorką była Ewa Chodakowska), która dołączyła do Idy Nowakowskiej-Herndon i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tamara Gonzalez Perea „Macademian Girl” (w pierwszym sezonie program prowadziła Barbara Kurdej-Szatan) i Tomasz Kammel.

A kto rywalizować będzie w drugim sezonie programu?

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli „Fit Lovers” - zawodowi trenerzy - ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Mateusz skrycie podkochiwał się w Pameli, ale ona traktowała go początkowo wyłącznie jako przyjaciela. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia. Obserwuje ich łącznie około 6 milionów osób. Papużki nierozłączki - robią razem niemal wszystko. Ich mocną stroną są kondycja i sportowy charakter. Nie boją się ciężkiej pracy i trudu. Nie poddają się, gdy coś im nie wychodzi.

Rafał Jonkisz i Krzysztof Jonkisz - najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie.

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele i - jak sami mówią - rodzeństwo z wyboru. Wielokrotnie mieli okazję tańczyć ze sobą. Z nutą nostalgii i uśmiechem wspominają wspólny taniec na weselu Mateusza, który był połączeniem wielu technik z naciskiem na bieganie wokół siebie. Uwielbiają wspólnie jeździć na rolkach i oglądać bajki. Mają łatwość w nauce kroków ale lubią odmienne style taneczne. Marzą o układach z klipów Bruno Marsa, Beyoncé i Justina Biebera.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora - poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyły ich tematyka show-biznesowa oraz motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego Olo, on do niej Gocha. Mają podobne charaktery. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej. Pierwsze treningi uświadomiły im, że obojgu trudno zapamiętać choreografię. Otwarci, gadatliwi, nie mają względem siebie żadnych tajemnic.

Katarzyna Stankiewicz i Anna Stankiewicz - siostry niezłomne. Z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Katarzyna jest typem introwertyczki, Anna jej totalny przeciwieństwem. Mimo różnicy charakterów przez życie od zawsze niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia. W programie chciałyby zatańczyć choreografię z wielokrotnie nagradzanego musicalu „Chicago”.

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - aktorski duet. Poznali się 14 lat temu na planie serialu „M jak miłość”. Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja - piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z klasycznych klipów, m.in: zespołów Kris Kross i Run-D.M.C.
 
Anna Mucha i Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: TVP
Anna Mucha i Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: TVP
Anna Mucha w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Anna Mucha w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP
Ida Nowakowska-Herndon w programie „Dance dance dance”, foto: Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP


„Dance dance dance” - sezon 2., emisja w soboty (od 29 lutego 2020 roku) o godz. 20:00 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama