reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telpol/Joy TV: TVN24 HD i TVN24 BiS HD odkodowane na prośbę nadawcy

dodano: 2020-03-16 08:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląski Holding Multimedialny Nets/satkurier.pl

TVN24 TVN 24 Firma Telpol (Śląski Holding Multimedialny Nets) z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała, iż w otwartym oknie dla wszystkich abonentów tej sieci znalazły się kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD. Obie te stacje informują m.in. o wydarzeniach związanych z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 w Polsce.

TVN24 BiS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował operator sieci Telpol/Joy TV, na prośbę właściciela (TVN Discovery) programów TVN24 HD oraz TVN24 BiS HD, zostały one rozkodowane. Programy te są dostępne w każdym pakiecie telewizyjnym.

Dodajmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Telpol/Joy TV powiększyła się o kanał AMC (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż na przełomie 2019 i 2020 roku stacja CBS Action zakończyła nadawanie w Polsce (więcej tutaj), a z początkiem marca br. nadawanie zakończył kanał Telpol Info (więcej tutaj) - obie te stacje były dostępne dla abonentów sieci Telpol/Joy TV.
 
Kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD znalazły się w otwartym oknie w ofercie sieci Telpol/Joy TV. Na zdjęciu Dorota Gardias, pogodynka TVN24 HD i TVN24 BiS HD, foto: TVN Discovery
Kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD znalazły się w otwartym oknie w ofercie sieci Telpol/Joy TV. Na zdjęciu Dorota Gardias, pogodynka TVN24 HD i TVN24 BiS HD, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama