reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telpol/Joy TV: TVN24 HD i TVN24 BiS HD odkodowane na prośbę nadawcy

dodano: 2020-03-16 08:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląski Holding Multimedialny Nets/satkurier.pl

TVN24 TVN 24 Firma Telpol (Śląski Holding Multimedialny Nets) z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała, iż w otwartym oknie dla wszystkich abonentów tej sieci znalazły się kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD. Obie te stacje informują m.in. o wydarzeniach związanych z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 w Polsce.

TVN24 BiS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował operator sieci Telpol/Joy TV, na prośbę właściciela (TVN Discovery) programów TVN24 HD oraz TVN24 BiS HD, zostały one rozkodowane. Programy te są dostępne w każdym pakiecie telewizyjnym.

Dodajmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Telpol/Joy TV powiększyła się o kanał AMC (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż na przełomie 2019 i 2020 roku stacja CBS Action zakończyła nadawanie w Polsce (więcej tutaj), a z początkiem marca br. nadawanie zakończył kanał Telpol Info (więcej tutaj) - obie te stacje były dostępne dla abonentów sieci Telpol/Joy TV.
 
Kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD znalazły się w otwartym oknie w ofercie sieci Telpol/Joy TV. Na zdjęciu Dorota Gardias, pogodynka TVN24 HD i TVN24 BiS HD, foto: TVN Discovery
Kanały TVN24 HD i TVN24 BiS HD znalazły się w otwartym oknie w ofercie sieci Telpol/Joy TV. Na zdjęciu Dorota Gardias, pogodynka TVN24 HD i TVN24 BiS HD, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama