reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biznes24 tymczasowo także w DVB-T

dodano: 2020-03-19 20:09 | aktualizacja: 2020-03-19 21:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Michał Winnicki

Biznes24 Startujący 20 marca 2020 roku kanał telewizyjny Biznes24 będzie tymczasowo dostępny także w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej w multipleksach obsługiwanych przez spółki Michała Winnickiego.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Podjąłem decyzję właścicielską jako operator multipleksów i nadawca wielu kanałów telewizyjnych, że kanał Biznes24 pojawi się od 20 marca także w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i będzie dostępny w tej formie przynajmniej do czasu odwołania epidemii/pandemii koronawirusa w Polsce

- poinformował Michał Winnicki, twórca MWE Networks oraz inicjator powstania telewizji Biznes24.

Stacja informacyjno-publicystyczna Biznes24 została stworzona wspólnie z Panem Romanem Młodkowskim jako telewizja HD w dystrybucji kablowo-satelitarnej, ale ze względu na ten szczególnie trudny czas dla całej ludzkości widzę ogromną potrzebę, aby widzowie mieli nieograniczony dostęp do informacji. Wszystkie sieci kablowe otrzymały również możliwość testowej reemisji programu Biznes24 do końca epidemii bez żadnych opłat licencyjnych.

Kanał Biznes24 startuje w jakości HD na Platformie CANAL+ (pozycja nr 213) oraz w wybranych sieciach kablowych (m.in. ASTA-NET, BART-SAT oraz TELPOL), a także w DVB-T jako kanał SD na 3 multipleksach. Te 3 multipleksy to łącznie 7 nadajników DVB-T, które przesyłają sygnał naziemnej telewizji cyfrowej w Szczecinie, Wrocławiu, Świdnicy, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie, Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie oraz okolicach tych miejscowości.

Kanał Biznes24 startuje w piątek, 20 marca o godz. 6:00, a pierwszy program na żywo rozpocznie się o godzinie 8:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

750 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach - czarny

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

99 zł Więcej...
reklama