reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biznes24 tymczasowo także w DVB-T

dodano: 2020-03-19 20:09 | aktualizacja: 2020-03-19 21:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Michał Winnicki

Biznes24 Startujący 20 marca 2020 roku kanał telewizyjny Biznes24 będzie tymczasowo dostępny także w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej w multipleksach obsługiwanych przez spółki Michała Winnickiego.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Podjąłem decyzję właścicielską jako operator multipleksów i nadawca wielu kanałów telewizyjnych, że kanał Biznes24 pojawi się od 20 marca także w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i będzie dostępny w tej formie przynajmniej do czasu odwołania epidemii/pandemii koronawirusa w Polsce

- poinformował Michał Winnicki, twórca MWE Networks oraz inicjator powstania telewizji Biznes24.

Stacja informacyjno-publicystyczna Biznes24 została stworzona wspólnie z Panem Romanem Młodkowskim jako telewizja HD w dystrybucji kablowo-satelitarnej, ale ze względu na ten szczególnie trudny czas dla całej ludzkości widzę ogromną potrzebę, aby widzowie mieli nieograniczony dostęp do informacji. Wszystkie sieci kablowe otrzymały również możliwość testowej reemisji programu Biznes24 do końca epidemii bez żadnych opłat licencyjnych.

Kanał Biznes24 startuje w jakości HD na Platformie CANAL+ (pozycja nr 213) oraz w wybranych sieciach kablowych (m.in. ASTA-NET, BART-SAT oraz TELPOL), a także w DVB-T jako kanał SD na 3 multipleksach. Te 3 multipleksy to łącznie 7 nadajników DVB-T, które przesyłają sygnał naziemnej telewizji cyfrowej w Szczecinie, Wrocławiu, Świdnicy, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie, Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie oraz okolicach tych miejscowości.

Kanał Biznes24 startuje w piątek, 20 marca o godz. 6:00, a pierwszy program na żywo rozpocznie się o godzinie 8:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...