reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Biznes24 już nadaje

dodano: 2020-03-20 01:58 | aktualizacja: 2020-03-22 12:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Biznes24 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w piątek, 20 marca br. nadawanie rozpoczął kanał Biznes24. Za tym projektem stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz. Dostęp do stacji zyskali lub wkrótce zyskają abonenci Platformy Canal+, Orange TV oraz sieci kablowych Asta-Net, Bart-Sat, Telpol/Joy TV i Toya. Tymczasowo kanał będzie też dostępny w niekodowanej formie w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki, takich jak MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Biznes24 HD:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: BIZNES24 HD
PID V: 162 (MPEG-4/HD)
PID A: 88 (pol)
PID PCR: 162
SID: 15703
PID PMT: 1003
Provider: Canal+
Kodowanie: Conax (Platforma Canal+), Nagra MA (N3 - Platforma Canal+), Viaccess PC3.0 (Orange)
 
Przekaz Biznes24, fot. forum.satkurier.pl @PowerTV

Kanał Biznes24 poświęcony jest biznesowi, gospodarce oraz ekonomii w Polsce i na świecie. Na antenie Biznes24 znajdą się pasma programowe „na żywo” - pokazujące rynkowy dzień, otwarcie i zamknięcie giełdy. Poza tym ramówka będzie obejmowała audycje poradnikowe, edukacyjne i dokumentalne. Przez całą dobę na ekranie wyświetlane będą dane rynkowe (więcej tutaj). Studio stacji mieści się w Warszawie.

W dniu startu dostęp do stacji Biznes24 HD zyskali abonenci Platformy Canal+ oraz sieci kablowych Asta-Net, Bart-Sat i Telpol/Joy TV. W kwietniu br. trafi ona do ofert takich operatorów jak Orange TV i Toya. Ponadto od piątku, 20 marca br. - tymczasowo - kanał w standardowej rozdzielczości (wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki) będzie też dostępny w niekodowanej formie w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki, takich jak MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie (więcej tutaj).

Dodajmy, że pierwsze informacje o tej stacji pojawiły się w styczniu br. (więcej tutaj), a w lutym br. nadawca otrzymał koncesję na nadawanie od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) (więcej tutaj). Sprzedażą reklam dla kanału Biznes24 zajmuje się Biuro Reklamy TVP (więcej tutaj).
 
Twarzą kanału Biznes24 jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24
Twarzą kanału Biznes24 jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...