reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Milion Ukraińców pozostaje piratami

dodano: 2020-03-25 18:27 | aktualizacja: 2020-03-28 01:12
autor: KuKa | źródło: tele-satinfo.ru/epravda.com.ua

Ukraina kanały brak sygnału Ukraiński dostawca telewizji satelitarnej i internetowej Viasat Ukraine twierdzi, że ponad milion abonentów na Ukrainie nadal korzysta z pirackich usług, aby mieć bezpłatny dostęp do ogólnokrajowych stacji telewizyjnych na satelicie. Winny jest cardsharing, ale to się zmieni!

https://telekritika.ua/tk-static/2019/12/tjuner-viasat-kodirovanie-06-12-2019-820x442.jpg
Viasat Ukraine odbiornik Strong SRT 7602


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator Viasat Ukraine ogłosił, że w najbliższych tygodniach zamknie system dostępu warunkowego VideoGuard na swoich kanałach telewizyjnych, gdyż nie spełnia najnowszych standardów bezpieczeństwa transmisji satelitarnej. W związku z tym, widzowie korzystający z cardsharingu, pozostaną bez większości kanałów. Viasat Ukraine przejdzie na system Verimatrix.

Przypomnijmy, że cztery największe grupy medialne na Ukrainie wspólnie zaszyfrowały przekaz swoich kanałów telewizyjnych na satelicie w nocy z 28 na 29 stycznia 2020 roku. Później kanały kolejnych nadawców poszły tym krokiem. Także muzyczne stacje telewizyjne Music Box i O-TV odeszły z FTA.

Na Ukrainie działa dwóch oficjalnych operatorów satelitarnych – Viasat Ukraine i Xtra TV. Odbiorcy indywidualni, korzystający z własnych odbiorników satelitarnych, muszą wybrać swojego dostawcę, jeżeli chcą oglądać zaszyfrowane kanały satelitarne i uiszczać opłatę miesięczną.

 

Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Card sharing


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...