reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Akcja Tivusat przeciwko emulacji kodowania bez CAM

dodano: 2022-11-29 14:39
autor: HP | źródło: forum SK/Tivusat

Tivusat CAM Od 21 grudnia br. starsze karty włoskiej platformy prepaidowej Tivùsat mają „zgasnąć" na niecertyfikowanych odbiornikach, głównie tych na Linuksie. Ta informacja od jakiegoś czasu widnieje na witrynie platformy Tivùsat, która w ten sposób chce walczyć z piractwem na poziomie emulacji i udostępniania jej kanałów w pirackich streamingach.

hollex.pl
Tivusat card hollex CAM CI+ 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zmiany w systemie dostępu warunkowego zapowiedział operator włoskiej bezpłatnej platformy satelitarnej TivúSatNie będzie już można odbierać oferty platformy DTH na niecertyfikowanych odbiornikach (dekoderach).

Zmiana kodowania TivúSat nastąpi 21 grudnia 2022 roku, czyli krótko przed świętami Bożego Narodzenia. Bez kodowanych kanałów w Nagra MA będą klienci TivúSat, którzy do odbioru będą używać niecertyfikowanego odbiornika/dekodera. Ruch operatora został ogłoszony z dużym wyprzedzeniem, aby widzowie mogli sprawdzić, czy ich sprzęt odbiorczy spełnia wymagania TivúSat.

Na stronie Internetowej operatora wisi taki komunikat:

Działalność antypiracka
Tivù srl działa w dziedzinie bezpłatnej telewizji satelitarnej za pośrednictwem platformy tivùsat i zawsze przoduje w ochronie wartościowych treści i walki z piractwem we włoskiej bezpłatnej telewizji.

Począwszy od 21 grudnia przyszłego roku i przez cały rok 2023, nasze techniczne systemy bezpieczeństwa nie będą już pozwalały na działanie karty inteligentnej tivùsat połączonej z niecertyfikowanymi dekoderami tivùsat.

Aby sprawdzić, czy produkt, który posiadasz, posiada certyfikat tivùsat, odwiedź naszą stronę internetową w dziale produkty > dekodery


Inna sprawa, że to wyłączenie starych kart włoskiej platformy prepaidowej w Nagra MA, bo tak to jest odbierane, to nie walka z piractwem, ale pozbycie się różnych kart Tivùsat, które mogą pozwalać na emulację kart na odbiornikach Linuksowych w celu udostępnienie w sieci domowej czy zewnętrznej. I tego najbardziej boi się Tivùsat. Ma jednak tzw. czarne karty (Black Card) w najnowszych modułach CAM.

- Stare niebieskie Tygrysy, mając przestarzały chip, nie radzą sobie z antypirackimi ECM-ami i dlatego pozbywają się ich w inny sposób...

Takie komentarze pojawiają się na forach, włącznie z takimi: „...w ten sposób Tivùsat umrze".
 

Źródło: tivusat.tv  satkurier.pl  digital-forum.it

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Card sharing


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...