reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Romans już nadaje jako Polsat Seriale

dodano: 2020-04-06 00:30 | aktualizacja: 2020-04-06 16:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Polsat Seriale Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji nadal dostępna jest w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w pakietach Cyfrowego Polsatu, Platformy Canal+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Polsat Seriale, inaczej niż Polsat Romans, dostępny jest jednak także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

Polsat Seriale


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Polsat Seriale HD:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 120 (10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Polsat Seriale HD
PID V: 2080 (MPEG-4/HD)
PID A: 2336 (pol), 2337 (pol)
PID PCR: 2080
SID: 15920
PID TXT: 2338
PID PMT: 64
Provider: Cyfrowy Polsat S.A.
Kodowanie: Irdeto (Cyfrowy Polsat), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)
 
Przekaz kanału Polsat Seriale - Anita Sokołowska w roli Zuzanny Markiewicz w serialu „Przyjaciółki”

Polsat Romans rozpoczął nadawanie 1 września 2013 roku (więcej tutaj). W 2019 roku pojawiły się pierwsze informacje o planach zmiany nazwy Polsatu Romans na Polsat Seriale. 28 listopada 2019 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT), na wniosek nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, wydała zgodę na zmianę nazwy kanału Polsat Romans na Polsat Seriale. Według początkowych doniesień do tej modyfikacji miało dojść 2 marca br., jednak ostatecznie stało się to 6 kwietnia br. (więcej tutaj) Polsat Seriale, inaczej niż Polsat Romans, dostępny jest jednak także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

W ofercie Polsatu Romans widzowie mogli znaleźć filmy i seriale komediowe, obyczajowe, sensacyjne, thrillery, biograficzne czy dramaty. Polsat Seriale będzie miał identyczną propozycję dla widzów, m.in. takie seriale jak „Świat według Kiepskich”, „Rodzina zastępcza”, „Przyjaciółki”, „Na ratunek 112”, „Ludzie Chudego”, „Gliniarze”, „Szpilki na Giewoncie”, „Hotel 52”, „Tylko miłość”, „Niania”, „Powiedz Tak!”, „Zawsze warto”, „Malanowski i partnerzy”, „„Sekrety rodziny”, „Ultraviolet” i „Ślad” (więcej tutaj).

Polsat Seriale dostępny jest w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej Polsat Romans, a więc w pakietach Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj), Platformy Canal+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV. Wśród platform satelitarnych tylko w Cyfrowym Polsacie kanał Polsat Seriale jest dostępny w wersji HD.

Dodajmy, że wraz ze zmianą Polsatu Romans w Polsat Seriale modyfikacji uległy również logotypy i oprawy antenowe takich stacji tego nadawcy jak Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Doku i Polsat Film (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...