reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy program „Debata Dnia” w Polsat News

dodano: 2020-04-06 16:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat News

Grzegorz Jankowski Od poniedziałku, 6 kwietnia o godz. 20:00 do ramówki Polsat News zawita nowy program publicystyczny z udziałem ekspertów i polityków wszystkich stron. Poprowadzą go Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski. „Debata Dnia” to nowy program, w którym zobaczymy starcie na argumenty przedstawicieli partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie.

Agnieszka Gozdyra, fot. Telewizja Polsat
Agnieszka Gozdyra Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsat News prowadzący – Agnieszka Gozdyra na zmianę z Grzegorzem Jankowskim – będą prowadzić rzeczową dyskusję na kluczowe tematy bieżącej sytuacji politycznej w kraju. W „Debacie Dnia” nie zabraknie także rozmów z ekspertami. Program będzie transmitowany również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Program jest uzupełnieniem obecnej od stycznia na antenie Polsat News „Debaty Tygodnia”, którą widzowie mogą oglądać co tydzień w sobotę o 20:30. A ponadto:
  • „Interwencja Extra” z pytaniami od widzów na temat epidemii od poniedziałku do piątku o 21:15;
  • „Śniadanie w Polsat News” o 10:00 w niedzielę wraca na antenę Polsat News;
  • „Cztery strony prasy” o 11:00 w niedzielę również ponownie w Polsat News;
  • „Wszystko o koronawirusie” w każdą niedzielę o 21:00.

„Interwencja Extra”, poniedziałek-piątek, 21:15
W sprawach związanych z epidemią dodatkowo możliwy będzie kontakt z ekspertami podczas programu „Interwencja Extra” od poniedziałku do piątku o 21:15.

„Śniadanie w Polsat News” o 10:00 i „Cztery strony prasy” o 11:00 - niedziela
Na antenę Polsat News, po krótkiej absencji, do niedzielnej ramówki powróciły cieszące się dużą popularnością programy publicystyczne – „Śniadanie w Polsat News” oraz „Cztery strony prasy”, które widzowie mogą śledzić w niedzielę odpowiednio o godzinie 10:00 i 11:00. Poranne podsumowanie tygodnia w dyskusji z politykami prowadzi Piotr Witwicki i Tomasz Machała. Natomiast rozmowy z przedstawicielami najpopularniejszych tytułów prasowych i internetowych w kraju prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger i Grzegorz Kępka. Ze względów bezpieczeństwa rozmowy ze wszystkimi gośćmi programów publicystycznych przeprowadzane są w formie łączenia.

„Wszystko o koronawirusie” niedziela, 21:00
Widzowie Polsat News w dalszym ciągu mogą zadawać pytania związane z epidemią koronawirusa ekspertom w programie „Wszystko o koronawirusie”, który teraz jest emitowany w każdą niedzielę o 21:00, a prowadzi go Bartosz Kwiatek.

Polsatnews.pl
Najnowsze doniesienia o zagrożeniu koronawirusem internauci mogą śledzić na bieżąco na portalu Polsatnews.pl oraz w aplikacji mobilnej Polsat News. Tam m.in. codziennie specjalny „Koronawirus-Raport Dnia”, a także szczegółowa, aktualizowana na żywo relacja z informacjami z kraju i ze świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...