Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: film fabularny „Eddie zwany Orłem”
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj), Counter-Strike: Global Offensive - ESL One
(więcej tutaj tutaj i tutaj) i kolarstwo - The Digital Swiss 5
(więcej tutaj i tutaj).
Plan transmisji:
25 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 Formuła 1: „Architekci F1” - magazyn, Eleven Sports 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:30 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 2
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:25 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
11:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:30 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 2
13:55
KSW29, Polsat Sport News
14:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
15:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
15:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
15:15 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:00 Bundesliga: „Najlepsi pomocnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 2
16:40 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:15
e-sport, kolarstwo, The Digital Swiss 5: 4. etap, Eleven Sports 2
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
KSW42, Polsat Sport Extra
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:20 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 „Eddie zwany Orłem” - film fabularny, Polsat Sport
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Classic Matches” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar piłkarzy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
22:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00
KSW39, Polsat Sport News
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 18 na 19 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
0:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4
0:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
KSW19, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport, kolarstwo, The Digital Swiss 5: 4. etap, Eleven Sports 1
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
4:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
26 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:55 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
6:30 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 2
7:00 KSW34, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
11:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4
11:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 „Birds of Paradise” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
13:30 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 2
14:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2
14:15
e-sport, kolarstwo, The Digital Swiss 5: 5. etap, Eleven Sports 2
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
15:15 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:20 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:00 Bundesliga: „Najlepsi bramkarze Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 2
16:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar piłkarzy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:30 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
KSW31, Polsat Sport Extra
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Classic Matches” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
20:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
21:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
22:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:40 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 26 na 27 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4
1:00
KSW20, Polsat Sport
1:00
e-sport, kolarstwo, The Digital Swiss 5: 5. etap, Eleven Sports 1
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
2:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
3:30 „Birds of Paradise” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
4:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.