reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bohaterska wyprawa...” dłużej w Cartoon Network

dodano: 2020-06-22 04:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” Czas na nowe przygody Ivandoe i jego przyjaciół. Po serii animowanych trzyminutowych shortów („Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”/„The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”) Cartoon Network zapowiada nowe, dłuższe odcinki. Dzięki współpracy z kopenhaskim studiem Sun Creature Studio stacja kontynuuje swoją strategię współpracy z lokalnymi twórcami.

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” przedstawia przygody nieco roztargnionego i niezdarnego księcia, brawurowo wyruszającego w poszukiwaniu Złotego Pióra, które do tej pory znane jest jedynie z legend i podań. Towarzyszy mu wierny giermek i najlepszy przyjaciel Bert. Kompani podróżują przez Pięć Królestw, a w drodze napotykają swoich wrogów z dworu, niezwykłe stworzenia i inne dziwne istoty.

Cartoon Network zapowiada, że serial „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” doczeka się kolejnych dwudziestu odcinków, a każdy z nich będzie trwać 11 minut. Do stworzenia nowej odsłony Ivandoe zaproszono ponownie Christiana Bøvinga-Andersena i Evę Lee Wallberg (m.in „Niesamowity świat Gumballa”).

- Tworzenie i obserwowanie reakcji widzów na „Bohaterską wyprawę dzielnego księcia Ivandoe” było dla nas niczym ekscytująca podróż. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy ją kontynuować tworząc dłuższy format, który nie rezygnuje z ciekawych bohaterów i niezwykłych przygód. Czujemy prawdziwą wdzięczność wobec Cartoon Network, że to wyzwanie ma ciąg dalszy i możemy nadal pracować nad produkcją

- mówią autorzy serialu.


Producentem wykonawczym serii o Ivandoe jest z kolei Daniel Lennard („Jabłko i Szczypior” i „Niesamowity Świat Gumballa”).

- Praca nad tym przezabawnym serialem i ożywianie sympatycznych, choć dość nieporadnych postaci, była świetną zabawą! Podobnie, jak w przypadku Gumballa, udało się stworzyć autonomiczny świat, do którego zapraszamy dzieci niemal w każdym wieku

- mówi Daniel Lennard.


Uniwersum Ivandoe miało swój początek z wydanej w 2017 roku interaktywnej grze internetowej. Gra zdobyła cztery nagrody podczas Emile European Animation Awards w 2018 roku oraz nominacje podczas festiwali, w tym takich jal BAFTA i Annecy Animation Festival. Rozgrywka cieszyła się wynikiem 37 minut gry przypadających średnio na jednego użytkownika w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, dane za WarnerMedia).

„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” - sezon 2., premiera wkrótce w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama