reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Východ zamiast TV Senior [wideo]

dodano: 2020-07-02 13:09 | aktualizacja: 2020-07-04 13:11
autor: Jan Borejko | źródło: satelitnatv.sk

TV Vychod słowacka telewizja 360px.jpg Słowacka prywatna telewizja regionalna TV Senior zmieniła się w kanał Televízia Východ. Według informacji z portalu SatelitnáTV.sk zmiana nastąpiła w środę 1 lipca 2020 r. Nowy kanał Televízia Východ jest nadawany FTA z satelity Belintersat (51,5°E).

TV Vychod
TV Vychod słowacka telewizja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Východ rozpoczęła nadawanie na początku czerwca tego roku, a jej sygnał jest obecnie nadawany za pośrednictwem telewizji kablowej i systemu MMDS. Obecna jest dystrybucji kablowej w miastach Trebišov, Vranov nad Topľou, Humenné, Snina, Sečovce, Sobrance, a w systemie MMDS z nadajnika w Trebišovie, jego sygnał obejmuje miasta i dzielnice Michalovce, Trebišov i Sobrance. Aktualnie transmisję stacji może oglądać prawie 120 tys. widzów.
 
Telewizja Východ nadaje 24 godziny na dobę, w 4-godzinnej pętli z premierą w każdą środę. Wideotekst jest nadawany przez resztę czasu.

Widzowie ze wschodniej Słowacji mogą odbierać ten nowy kanał za pośrednictwem wybranych lokalnych nadajników DVB-T i MMDS. Są to w m.in. nadajniki DVB-T w Michalovcach (kanał 48), Koszycach (kanał 39) i Rożniawie (kanał 24).

Ponadto jest on dostępny w wersji niezaszyfrowanej (FTA) za pośrednictwem satelity Belintersat (51,5°E) z częstotliwości 11,230 GHz, pol. H, SR: 44990, FEC: 8/9, DVB-S2/8PSK, MPEG-4, FTA, gdzie dystrybucję zapewnia operator Pantelio/Fotelka.

TV Senior rozpoczął działalność w styczniu 2018 r., kiedy zastąpił ówczesną telewizję Zemplín. Zmiana na Televízia Východ miała zatem miejsce po 2 latach.

Logo nowej Telewizja Východ powstało z obrysu wschodniej Słowacji i inskrypcji Východ.


Źródło: satelitnatv.sk  radiotv.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama