reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-02 - 2023-02-03

Gazeta.pl z 2. sezonem programu „F1 Sport”

dodano: 2020-07-08 06:07 | aktualizacja: 2020-07-08 14:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

gazeta.pl sport.pl „F1 Sport” We wtorek, 7 lipca br. odbyła się premiera drugiego sezonu programu „F1 Sport”, czyli programu poświęconego wyścigom Formuły 1. Na widzów czekają znane im z pierwszego sezonu felietony i nowości, jak i specjalny segment poświęcony występom Roberta Kubicy w DTM (Deutsche Tourenwagen Masters). Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny jest od wtorku, 7 lipca br. Premiery „F1 Sport” można znaleźć na stronach sport.pl i gazeta.pl, a także w kanale sport.pl w serwisie YouTube. Transmisje wyścigów Formuły 1 i DTM pokazuje kanał Eleven Sports 1.

gazeta.pl sport.pl „F1 Sport”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Chociaż w Polsce największe emocje budzą sporty zespołowe - piłka nożna, siatkówka albo piłka ręczna, to sporty motorowe zdobywają coraz większe grono fanów. Pokazał to już pierwszy sezon „F1 Sport”, który był pierwszym tego typu eksperckim formatem na polskim YouTube. Świetnie oglądał się na sport.pl i gazeta.pl, a kolejne odcinki były najchętniej komentowanymi wideo na kanale Sport.pl w serwisie YouTube. Drugi sezon, wzbogacony o DTM, ma jeszcze większy potencjał

- tłumaczy Taida Mrówczyńska, head of YouTube growth, Gazeta.pl.


„F1 Sport” to format wideo w ramach serwisu sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. W tym roku Polak będzie kierowcą testowym w Formule 1. Wystartuje też w DTM, czyli Deutsche Tourenwagen Masters. Program prowadzą dziennikarze sport.pl: Michał Gąsiorowski, komentator Formuły 1, oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupia się na tajnikach Formuły 1 (więcej tutaj).

- Pierwszy sezon „F1 Sport” okazał się dużym sukcesem. Ponad 12 milionów wyświetleń, w tym prawie dwa miliony tylko w serwisie YouTube pokazują, że społeczność Formuły 1 czekała na taki magazyn. Obiecujemy, że w nowym sezonie nie zabraknie emocji związanych z F1 i Robertem Kubicą. W programie pojawią się sprawdzone formaty, jak również nowości

- mówi Piotr Majchrzak, prowadzący „F1 Sport”, dziennikarz sport.pl.


W nowym sezonie formuła programu zostanie zmodyfikowana. Nie będzie już „Okrążenia toru”, czyli idealnego przejazdu po każdym torze w sezonie. Twórcy programu przyjrzą się natomiast temu, co sportowcy robią poza torem w przeglądzie ich mediów społecznościowych. Pojawią się także materiały z ciekawostkami ze świata Formuły 1 oraz specjalny segment poświęcony występom Roberta Kubicy w DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00 po każdych weekendowych zawodach Grand Prix Formuły 1. Pierwszy z nich dostępny jest od wtorku, 7 lipca br. Premiery „F1 Sport” można znaleźć na stronach sport.pl i gazeta.pl, a także w kanale sport.pl w serwisie YouTube.

Pierwszy sezon „F1 Sport” liczył 21 odcinków głównych oraz jeden odcinek specjalny.

Transmisje wyścigów Formuły 1 (więcej tutaj) i DTM (więcej tutaj) pokazuje kanał Eleven Sports 1.
 
Piotr Majchrzak i Michał Gąsiorowski oraz bolid Williams FW43 w programie „F1 Sport”, foto: Agora
Piotr Majchrzak i Michał Gąsiorowski oraz bolid Williams FW43 w programie „F1 Sport”, foto: Agora


Plan emisji:

Od 7 lipca (wtorki)
13:00 „F1 Sport” - magazyn, sport.pl i gazeta.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...