reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-04 - 2020-08-05 - 2020-08-06

4-6.07 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-07-04 05:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 4-5 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege - Rainbow 6 Polish Masters.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege - Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 lipca (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Formuła 1:  „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1:  „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Formuła 1, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - GKS Tychy, Polsat Sport

13:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Derby County FC - Nottingham Forest FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 KSW36, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:35 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

15:00 Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Odra Opole, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn , Eleven Sports 2

15:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:45 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna 1. Liga: Warta Poznań - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

18:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

19:10 (Eleven Sports 1) i 19:25 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - US Lecce, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Piotr Czachowski

19:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

21:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

21:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

22:00 KSW23, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

Noc z 4 na 5 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 KSW48, Polsat Sport Extra

1:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:15 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

5 lipca (niedziela)
5:00 Formuła 1:  „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Classic Matches” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 KSW40, Polsat Sport Fight

7:00 Formuła 1:  „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:45 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom, Polsat Sport

13:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

13:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Real Madryt CF, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

14:00 Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Unleashed: Wschodzące gwiazdy”, Polsat Sport Fight

14:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Extra

16:55 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - CD Leganes, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

17:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

17:00 „The Best Off 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

17:10 Serie A Tim: Inter Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sport 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna 1. Liga: Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

18:00 Fortuna 1. Liga: Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów, Ipla

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

19:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

19:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

19:10 tenis ziemny: „Masters Moments” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:25 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

19:25 Serie A Tim: Parma Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3
komentują: Mateusz Święcicki i Piotr Czachowski

19:25 Serie A Tim: Brescia Calcio - Hellas Werona, Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Mikołaj Kruk

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:25 (Eleven Sports 1) i 21:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

21:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

21:55 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 5 na 6 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW, Polsat Sport

1:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 KSW28, Polsat Sport

3:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

4:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama