reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sezon na kosmitów” w History

dodano: 2020-07-13 08:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History „Sezon na kosmitów” Od poniedziałku, 13 lipca br. do piątku, 31 lipca br. codziennie o godz. 20:00 kanał History w ramach pasma „Sezon na kosmitów” („Hunting UFOs Inveastigating Alien Hotspots”) poleca swoim widzom takie programy jak „Starożytni kosmici”, „Ranczo kosmitów”, „UFO: niebezpieczne spotkania”, „UFO: tajne akta kosmitów” i „UFO: miejsca spotkań”.

History „Sezon na kosmitów”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy kiedyś dojdzie do spotkania ludzi i istot pozaziemskich? To pytanie od kilkudziesięciu lat zadają sobie nie tylko wielbiciele teorii spiskowych, ale także ci, którzy uważnie obserwują rozwój technologii i pracę międzynarodowych sił zbrojnych. Pod koniec kwietnia 2020 roku Pentagon nieoczekiwanie potwierdził, że krążące od dawna w sieci nagrania faktycznie przedstawiają „niezidentyfikowane obiekty latające” - czyli UFO (Unidentified Flying Objects). Czy to ostateczny dowód na to, że kosmici istnieją, a my nie jesteśmy sami we wszechświecie? Z pewnością rzuca on nowe światło na pracę badaczy oraz historie osób, które twierdzą, że spotkały na swojej drodze istoty pozaziemskie. Czy zatem wszyscy świadkowie mówili prawdę, a naukowcy powinni jeszcze raz przeanalizować swoje teorie? Czy „bliskie spotkania trzeciego stopnia” miały miejsce?

Te wszystkie pytania zadają sobie naukowcy, świadkowie oraz wielbiciele teorii spiskowych w paśmie programowym „Sezon na kosmitów”, które od poniedziałku, 13 lipca br. codziennie o godzinie 20:00 zaprezentuje telewizja History (więcej tutaj). Poza wybranymi odcinkami kultowych programów poświęconych tej tematyce, takim jak „Starożytni kosmici” (więcej tutaj) i „Ranczo kosmitów” (więcej tutaj), w każdy wtorek (od 14 lipca br.) o godzinie 20:00 stacja zaprasza na premierowe emisje filmów dokumentalnych poświęconych spotkaniom z istotami pozaziemskimi.

Dokument „UFO: niebezpieczne spotkania”, który History zaprezentuje we wtorek, 14 lipca br. o godzinie 20:00, ukazuje historię badań nad UFO i przerażające relacje ludzi, którzy widzieli istoty pozaziemskie. Jak czytamy w opisie, wywiady z ekspertami ilustrowane fabularyzowanymi rekonstrukcjami zdarzeń przybliżają przebieg tych przejmujących i niebezpiecznych spotkań z obcymi, jakich doświadczyli zwykli ludzie.

W filmie dokumentalnym „UFO: tajne akta kosmitów” (emisja we wtorek, 21 lipca br. o godzinie 20:00) History zaprezentuje pracę policjantów i wojskowych, którzy na co dzień chronią innych, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

Dokument „UFO: miejsca spotkań” (emisja we wtorek, 28 lipca br. o godzinie 20:00) skupia się na miejscach, w których obserwuje się wyjątkowo nasiloną aktywność UFO, zarówno w Stanach Zjednoczonych Ameryki jak i na świecie. Poprzez wywiady z ekspertami i rekonstrukcje zdarzeń twórcy filmu próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego działalność istot pozaziemskich jest szczególnie intensywna w pewnych miejscach na Ziemi.

„Sezon na kosmitów” - emisja codziennie (od 13 lipca 2020 roku) o godz. 20:00 w History.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...