reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Philips OLED TV z procesorem ze wsparciem AI

dodano: 2020-08-13 16:06 | aktualizacja: 2020-08-13 20:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: Philips

Philips OLED 865 telewizor 2020 360px.jpg Na rynku debiutują nowe telewizory Philips OLED 805, OLED 855 oraz OLED 865, których sercem jest procesor P5 czwartej generacji z funkcją sztucznej inteligencji. Modele są wyposażone w 3-stronny system Ambilight, Smart TV na bazie Android 9 oraz wielogłośnikowy system dźwiękowy z obsługą DTS Play-Fi. 

Philips
Philips OLED 805 2020 telewizor 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka Philips TV & Sound rozpoczyna sprzedaż nowych telewizorów OLED wyposażonych w procesor działający w oparciu o sztuczną inteligencję.

Dzięki tej innowacji modele OLED 805, OLED 855 oraz OLED 865 wyświetlają jeszcze dokładniejszy i bardziej realistyczny obraz. Dodatkowo w porównaniu do ubiegłorocznej serii nowe urządzenia oferują wsparcie technologii DTS Play-Fi z możliwością stworzenia systemu multiroom. Marka zafundowała telewizorom również znaczący lifting wizualny – bardziej eleganckie wykończenie, nowy kształt podstawy oraz podświetlany pilot pokryty skórą firmy Muirhead pozyskiwaną ze zrównoważonych źródeł. 
 
Philips OLED 805


Działanie procesora Philips P5 nowej generacji opiera się o sztuczną inteligencję.
Urządzenia wykorzystują m.in. uczenie maszynowe oraz wnioski z analizy milionów klipów testujących jakość obrazu zebranych przez programistów Philips TV. Na tej podstawie sztuczna inteligencja analizuje treści wyświetlane na ekranie klatka po klatce i poprawia ich parametry w każdym z pięciu obszarów decydujących o jakości obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu) oraz zapewnia lepszą równowagę między nimi. W ten sposób procesor Philips P5 czwartej generacji uzyskuje bardziej realistyczny i naturalny obraz, który zyskuje nowy wymiar i stanowi doskonałe odzwierciedlenie rzeczywistych obiektów.

Ale to nie wszystko, jeżeli chodzi o poprawę jakości obrazu. Philips to jedna z niewielu marek, która obsługuje wszystkie główne standardy HDR – wyposażony w sztuczną inteligencję procesor oferuje lepszą jakość treści, zarówno dla źródeł HDR10, jak i HDR10+. Uzyskuje też lepsze przetwarzanie dynamicznej zawartości HDR w formacie Dolby Vision za pomocą specjalnego trybu Dolby Bright. Ponadto wszystkie modele są wyposażone w technologię przetwarzania obrazu Perfect Natural Reality, która przekształca treści gorszej jakości w prawdziwy obraz HDR. Dzięki temu na ekranie widoczny jest lepszy kontrast, większa głębia oraz naturalniejsze odcienie skóry.

Znakomite parametry jakości dźwięku oferowane przez poprzednie modele także zostały wzbogacone.
System audio o mocy 50W z nowym głośnikiem niskotonowym generuje głębokie basy, a ulepszone głośniki średniotonowe i wysokotonowe oferują czystsze i bogatsze brzmienie. Dodatkowo nowe telewizory obsługują treści w formacie Dolby Atmos oraz posiadają funkcję Dolby Atmos Virtualizer. Rozwiązania Smart TV oparte na systemie Android TV w wersji 9 (Pie), który zainstalowano w najnowszej serii Philips OLED, pozwalają m.in. na głosowe sterowanie za pomocą Google Assistant lub Amazon Alexa. 

Telewizory Philips OLED 805, OLED 855 i OLED 865 to również nowy design.
Brak krawędzi, super płaska konstrukcja i wysokiej jakości metalowe wykończenie w kolorze ciemnego chromu zapewniają telewizorom ekskluzywny wygląd. Podstawy ekranu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprawiać wrażenie, że telewizory unoszą się nad blatem. Ciekawym uzupełnieniem jest także elegancki pilot, który posiada podświetlane przyciski w metalizowanym wykończeniu oraz boki i tył pokryty pochodzącą ze zrównoważonych źródeł skórą szkockiej marki Muirhead. Materiałem tym jest również obleczona podstawa modelu Philips OLED 865.

Nowe modele telewizorów trafią do sprzedaży w sierpniu 2020 r. w rekomendowanych cenach:

Philips OLED 805/ 855/ 865 w rozmiarze 55” – 7999 zł
Philips OLED 805/ 855/ 865 w rozmiarze 65” – 11 499 zł


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...