reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” 15 w telewizji Polsat

dodano: 2020-08-19 07:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Nasz nowy dom Polsat W środę i czwartek, 2 i 3 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowane zostaną premierowo odcinki pierwszy i drugi piętnastego sezonu programu „Nasz nowy dom”, którego producentem jest firma Constantin Entertainment. W nowym sezonie wyemitowany zostanie ponadto dwusetny odcinek całej serii. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV4, Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego programu?

Polsat „Nasz nowy dom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Rozpoczynamy piętnasty sezon jednego z najbardziej poruszających programów w historii telewizji. Nieprzerwanie od 7 lat brygada pod dowództwem Katarzyny Dowbor pracuje w ciężkich warunkach, aby dać szansę na nowe, lepsze życie kolejnym polskim rodzinom. Tej jesieni ekipa „Naszego nowego domu” po raz dwusetny pomoże tym, którzy tej pomocy potrzebują. W nadchodzącej serii czekają nas jak zwykle 24 spektakularne metamorfozy. Emisja programu od środy, 2 września br., w środy i czwartki, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu - zapowiada nadawca (więcej tutaj i tutaj).

Jesienią br. ekipa „Naszego nowego domu” zawita w okolice Nowego Sącza, na Kujawy, odwiedzi przepiękne i malownicze tereny Kaszub, będzie także w Jaworznie oraz w województwie świętokrzyskim. Wszędzie tam ekipa programu będzie starała się wesprzeć rodziny, których los wyjątkowo nie oszczędzał. W jednym z odcinków widzowie poznają historię ośmioletniego Kajetana, który wraz z mamą i babcią mieszka w niemal stuletnim domu nad Jeziorem Rożnowskim. Chłopiec to absolutnie wyjątkowe, niezwykle inteligentne dziecko. Ze względu na swoją wrażliwość Kajetan nie może odnaleźć się wśród rówieśników. Jego przywiązanie do starego rodzinnego domu sprawiły, że Kajetan bał się remontu. Wiedział jednak, że wspólnie z mamą i babcią nie może mieszkać w takich warunkach. Kajetan, który bezapelacyjnie skradł serce ekipy, był surowym recenzentem działań całej brygady. To zmotywowało Martynę Kupczyk do zaprojektowania domu tak, aby zostawić w nim jak najwięcej starych elementów konstrukcyjnych budynku, aby chłopiec czuł, że to wciąż jego dom. Metamorfozę doceniła również Genowefa, babcia Kajetana. Ekipie udało się także spełnić wielkie marzenie chłopca - wycieczkę na Wawel.

- Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190. rodzin. Przed nami kolejne 24 zdumiewające metamorfozy. W tym sezonie będziemy obchodzić jubileuszowy 200. odcinek „Naszego nowego domu”, w którym pomożemy Katarzynie oraz jej synowi Adamowi. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne - zapowiada nadawca (więcej tutaj i tutaj).
 
Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski. 

- W związku z zagrożeniem Covid-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) - informuje nadawca.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat (Cyfrowy Polsat) produkuje firma Constantin Entertainment (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor i Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński
Katarzyna Dowbor i Martyna Kupczyk w programie „Nasz nowy dom”, foto: Andrzej Marchwiński


„Nasz nowy dom” - sezon 15., emisja w środy i czwartki (od 2 września 2020 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV4, Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...