reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CT3 będzie nadawać do końca października

dodano: 2020-09-14 20:49 | aktualizacja: 2020-09-14 21:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CT/parabola.cz

ct3 HD logo 2020 czeska telewizja ct.jpg ČT3 - kanał publicznej Telewizji Czeskiej, który rozpoczął emisję w marcu 2020 roku podczas blokady związanej z koronawirusem, będzie działał co najmniej do końca października tego roku. Kontynuacja projektu ČT3​​​​​​​​​​​​​​ jest przedmiotem dalszej dyskusji.

CT
ct3 HD 2020 czeska telewizja ct treti 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Czeska szybko zareagowała na sytuację w pierwszych dniach kryzysu.
Oprócz projektu edukacyjnego ČT edu dla dzieci w wieku szkolnym uruchomiła również projekt telewizyjny dla starszych widzów - nowy kanał ČT3. Od początku wyobrażano ja sobie jako tymczasową stację, która będzie działać w dobie pandemii koronawirusa maksymalnie przez 6 miesięcy. Zgodnie z pierwotnym planem, ČT3 powinien zakończyć emisję pod koniec września - jednak jest jasne, że kanał będzie działał jeszcze kolejny miesiąc.

- Telewizja Czeska planuje obecnie wyemitować program ČT3 do końca października  - powiedział Filip Platoš z działu prasowego Telewizji Czeskiej na pytanie strony internetowej parabola.cz.

- Kanał został uruchomiony przez Telewizję Czeską w marcu, aby pomóc najbardziej wrażliwej grupie podczas epidemii koronawirusa - starszym osobom, które musiały ograniczyć kontakty społeczne - wyjaśnia Filip Platoš.


Czy emisja ČT3 będzie kontynuowana w najbliższych miesiącach to się jeszcze okaże. Być może  zdecyduje o tym dalszy rozwój pandemii w Czechach.

- Jego kontynuacja będzie zależała od rozmów z Radą Telewizji Czeskiej w związku z obecną sytuacją dotyczącą choroby Covid-19 i możliwościami finansowania - powiedział Philip Platoš.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...