reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalny program Romance TV z okazji urodzin R. Immanuel

dodano: 2020-10-28 13:22 | aktualizacja: 2020-10-30 11:47
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Rebecca Immanuel, gwiazda kultowych produkcji, takich jak „Górski lekarz”, „Katie Fforde”, „Lato w Kapsztadzie” i wielu innych, 13 listopada obchodzić będzie swoje 50. urodziny. Z tej okazji stacja Romance TV przygotowała specjalny program dla fanów aktorki. W ciągu dnia widzowie zobaczą trzy produkcje, w których wystąpiła: „Poplątane plany” o godz. 18:05, „Górski lekarz: Żyjący i martwi cz. 2.” o godz. 22:50 oraz „Kubańską narzeczoną” o godz. 23:45.

ZDF
Katie Fforde Świąteczna atfosfera ZDF


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gwiazda wielu filmów i seriali, które od lat oglądać można w Romance TV zgodziła się zdradzić, jakie jest jej życiowe motto oraz czego życzy sobie z okazji swoich urodzin.
 

– W życiu staram się kierować dewizą „pokochaj, zmień lub zostaw”. Głęboko wierzę w poczucie własnej skuteczności i myślę, że sami doskonale wiemy, co jest dla nas dobre, a co nie. Słuchanie i docenianie tego wewnętrznego głosu, przynosi nam wewnętrzny spokój. Z okazji urodzin byłabym szczęśliwa, gdybym mogła spędzić cenny czas z moim ukochanym i naszym synem. Są to dla mnie małe rzeczy, które się bardzo liczą – mówi Rebecca Immanuel.

Specjalny program w Romance TV – piątek 13 listopada

Od godz. 18:05 Romance TV zaprasza na serię filmów z Rebeccą Immanuel. Na początek „Poplątane plany”. Oliver, syn Claudii (Rebecca Immanuel) pragnie się ożenić z córką Herberta, Jade. Wesele ma się odbyć w niewielkim kręgu rodzinnym, w Południowym Tyrolu, gdzie mieszka Claudia. Gdy Herbert poznaje plany weselne młodych, nie zgadza się na małą uroczystość - zamierza wyprawić córce huczne wesele. Tym samym zaczyna się przepychanka między ojcem a córką, co kładzie się cieniem na związku narzeczonych.

O godz. 22:50 „Górski lekarz. Żyjący i martwi - część 2”. Anne otrzymuje smutną wiadomość. Jej ojciec nie żyje. Anne dowiaduje się o tym od Martina. Jego czeka zaś poważna rozmowa z Lilli, która uparcie trwa przy swoim zamiarze wyjazdu na pół roku do Nowej Zelandii. Ponieważ nie jest jeszcze pełnoletnia, potrzebuje zgody obu ojców, którzy nie mogą dojść do porozumienia. Pacjentka Martina, Michaela Höffner, mocno ryzykuje, żeby ukryć przed mężem przykrą prawdę…
 
„Górski lekarz”, fot. ZDF

Dzień zakończy się filmem „Kubańska narzeczona” o godz. 23:45. Clemens wraca z urlopu na Karaibach całkowicie odmieniony. Powodem tej odmiany jest najwidoczniej piękna Esperanza, którą pragnie poślubić w Niemczech. Jego dorosłe dzieci nie są zachwycone pomysłem ojca i chcą jak najszybciej wybić mu te fanaberie z głowy. A może piękna Esperanza skrywa jakąś tajemnicę?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...