reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV4: „Włatcy móch” i przełamywanie stereotypów

dodano: 2020-11-07 11:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Wspaniali ludzie” W niedzielę, 8 listopada br. o godz. 21:55 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 10. odcinek programu „Wspaniali ludzie”. Jego gospodarzem będzie Mariusz Węgłowski. Wystąpią: Joanna Walaś - wizażystka, lingeristka i twórczyni akcji „Moje piękno - moja sprawa”, Bartosz Kędzierski - reżyser, scenarzysta, montażysta, aktor, dźwiękowiec kierownik produkcji, dialogista, przedsiębiorca, oraz Czesio - bohater kultowego serialu „Włatcy móch”, emitowanego obecnie w kanałach TV6, Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra.

TV4 TV 4 Czwórka „Wspaniali ludzie” Mariusz Węgłowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na spotkanie z Czesiem - bohaterem kultowego serialu „Włatcy móch” (emitowanego w stacjach TV6, Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra - więcej tutaj) - i jego twórcą, Bartoszem Kędzierskim, w niedzielę, 8 listopada br. o godzinie 21.55 zaprasza gospodarz programu „Wspaniali ludzie” - Mariusz Węgłowski. Czesio, sympatyczny zombie i uczeń szkoły podstawowej, z właściwą sobie szczerością odpowie na każde pytanie Mariusza Węgłowskiego. Co tak naprawdę Czesio myśli o Bartoszu Kędzierskim? Kto czasem marudzi w tym tandemie i dlaczego? Czy Bartosz Kędzierski go do czegoś zmusza? Czego chciałby od życia i od swojego „najlepszego starszego kumpla”? Jak mu się wiedzie w szkole? Dlaczego nie nosi maseczki i jaki zachowuje „dystans społeczeński”? Czy miewa czasem poczucie, że ktoś steruje jego życiem? Z czego się cieszy, a czego się boi? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się w dziesiątym odcinku programu „Wspaniali ludzie”, kiedy będą mogli przekonać się także, o co sam Czesio zapyta Mariusza Węgłowskiego, czy będzie się zachowywał w programie i co chciałby powiedzieć widzom.

O swoim bohaterze i serialu „Włatcy móch” opowie w programie Bartosz Kędzierski - reżyser, scenarzysta, montażysta, aktor, dźwiękowiec kierownik produkcji, dialogista, przedsiębiorca, twórca kilku seriali animowanych, a prywatnie mąż, ojciec dwóch synów. Kim jest dla niego Czesio, kiedy się narodził i skąd się wziął? Ile jest Bartosza w Czesiu, a ile Czesia w Bartoszu? Jak doświadczenia z dzieciństwa reżysera wpłynęły na kształt postaci „Włatców móch”? Czym kierował się tworząc opowieść o paczce niesfornych chłopaków, dla kogo jest ten serial i jak odbierają go jego synowie? Dlaczego nie warto udawać przed dziećmi? Odpowiedzi na te pytania widzowie poznają w programie Mariusza Węgłowskiego w Czwórce.

W tym odcinku „Wspaniałych ludzi” wystąpi także wizażystka i lingeristka Joanna Walaś, której pasją jest odkrywanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Joanna Walaś stara się przełamywać stereotypy dotyczące urody, promować różnorodność i walczyć z hejtem. Stworzyła akcję „Moje piękno - moja sprawa”, by pomagać kobietom - m.in. po wypadkach czy chorobach - przejść metamorfozy, dzięki którym odzyskają poczucie własnej atrakcyjności i pewność siebie.

„Wspaniali ludzie” to spotkania z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i własne słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych. Prowadzący program, Mariusz Węgłowski - znany m.in. dzięki głównym rolom w takich serialach jak „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach Polsat 1, TV4 i TV6 - więcej tutaj) czy „Święty” (emisja w TV4 i TV6 - więcej tutaj), prowadzeniu programu „Zawodowiec - amator” (emisja w ATM Rozrywka TV), czy uczestnictwu w widowisku Polsatu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” (więcej tutaj), odwiedza z kamerą bohaterów poszczególnych odcinków, by poznać ich, przeprowadzić z nimi rozmowy i towarzyszyć im podczas ich ulubionych zajęć. Przybliżając ich sylwetki i niełatwą drogę, jaką pokonali do celów, które zdawały się nieosiągalne, poszukuje jednocześnie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób każdy z widzów może utożsamić się z ich zmaganiami w dążeniu do realizacji marzeń i stać się jednym z nich (więcej tutaj).
 
Mariusz Węgłowski w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography
Mariusz Węgłowski w programie „Wspaniali ludzie”, foto: Marta Boska Photography


„Wspaniali ludzie” - emisja w niedziele około godz. 22:25 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...