reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Królewska Straż” - nowe odcinki w Boomerangu

dodano: 2020-11-11 02:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Królewska Straż” Misje ratunkowe to specjalność agentów Królewskiej Straży. Nie straszne im nagłe potyczki - potrafią rozwiązać wszystkie napotkane zagadki i pokonać różne pogodowe przeciwności. Luka, Dalilah, Zębatka, Jabari, Norvyn i TJ zrobią wszystko, aby wypełnić powierzone im misje. W poniedziałek, 16 listopada br. o godz. 18:00 superbohaterska grupa pojawi się na antenie Boomeranga w premierowych odcinkach serialu „Królewska Straż” („Kingdom Force”).

Boomerang „Królewska Straż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luka i jego przyjaciele zostali powołani z Pięciu Królestw - każdy z nich zrobi co w jego mocy, aby obronić własną krainę. Jednak łącząc wspólne siły, walczą razem, stając się niepokonanymi obrońcami całej Ziemi. Podczas żadnej misji nie są pozostawieni sami sobie - pomaga im ogromny robot Alfa-Bot, którym dostaną się wszędzie, gdzie tego potrzebują. Gigantyczną maszyną ważącą aż 50 ton, kieruje roztropna koala Zębatka. Dla tej bohaterki sterowanie Alfa-Botem to pestka! Aby wkroczyć do akcji, drużynie potrzeba jeszcze tylko jednej rzeczy: motywującego okrzyku „Królewska Straż, już czas!”.

W premierowych odcinkach serialu przywódca ekipy Luka postanowi nauczyć się odpoczywać. W tym celu uda się do niezawodnego Króla Kota, jednak w międzyczasie rozpęta się straszna burza piaskowa. Czy zrelaksowany waleczny wilk będzie w stanie przewodzić Królewskiej Straży? W nowych odcinkach drużyna będzie towarzyszyć Dalilah podczas Zawodów IronApe w Królestwie Dżungli. Niestety w tym samym czasie Envie Fernandez zamierza wykraść Bananową Koronę, a bohaterowie postarają się jej w tym przeszkodzić. Innym razem nowy wynalazek Profesora Gambita nie zadziała dokładnie według zamierzeń - istnieje ryzyko, że może narobić szkód. Królewska Straż będzie musiała uratować siebie i innych przed niesfornym robotem Łazikiem.

Premiera nowych odcinków „Królewskiej Straży” odbędzie się w poniedziałek, 16 listopada br. o godzinie 18:00 - emisja codziennie o godzinie 18:00 na antenie Boomeranga (więcej tutaj).

„Królewska Straż” - nowe odcinki, emisja codziennie (od 16 listopada 2020 roku) o godz. 18:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...