reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królewska Straż” - nowe odcinki w Boomerangu

dodano: 2020-11-11 02:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Królewska Straż” Misje ratunkowe to specjalność agentów Królewskiej Straży. Nie straszne im nagłe potyczki - potrafią rozwiązać wszystkie napotkane zagadki i pokonać różne pogodowe przeciwności. Luka, Dalilah, Zębatka, Jabari, Norvyn i TJ zrobią wszystko, aby wypełnić powierzone im misje. W poniedziałek, 16 listopada br. o godz. 18:00 superbohaterska grupa pojawi się na antenie Boomeranga w premierowych odcinkach serialu „Królewska Straż” („Kingdom Force”).

Boomerang „Królewska Straż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luka i jego przyjaciele zostali powołani z Pięciu Królestw - każdy z nich zrobi co w jego mocy, aby obronić własną krainę. Jednak łącząc wspólne siły, walczą razem, stając się niepokonanymi obrońcami całej Ziemi. Podczas żadnej misji nie są pozostawieni sami sobie - pomaga im ogromny robot Alfa-Bot, którym dostaną się wszędzie, gdzie tego potrzebują. Gigantyczną maszyną ważącą aż 50 ton, kieruje roztropna koala Zębatka. Dla tej bohaterki sterowanie Alfa-Botem to pestka! Aby wkroczyć do akcji, drużynie potrzeba jeszcze tylko jednej rzeczy: motywującego okrzyku „Królewska Straż, już czas!”.

W premierowych odcinkach serialu przywódca ekipy Luka postanowi nauczyć się odpoczywać. W tym celu uda się do niezawodnego Króla Kota, jednak w międzyczasie rozpęta się straszna burza piaskowa. Czy zrelaksowany waleczny wilk będzie w stanie przewodzić Królewskiej Straży? W nowych odcinkach drużyna będzie towarzyszyć Dalilah podczas Zawodów IronApe w Królestwie Dżungli. Niestety w tym samym czasie Envie Fernandez zamierza wykraść Bananową Koronę, a bohaterowie postarają się jej w tym przeszkodzić. Innym razem nowy wynalazek Profesora Gambita nie zadziała dokładnie według zamierzeń - istnieje ryzyko, że może narobić szkód. Królewska Straż będzie musiała uratować siebie i innych przed niesfornym robotem Łazikiem.

Premiera nowych odcinków „Królewskiej Straży” odbędzie się w poniedziałek, 16 listopada br. o godzinie 18:00 - emisja codziennie o godzinie 18:00 na antenie Boomeranga (więcej tutaj).

„Królewska Straż” - nowe odcinki, emisja codziennie (od 16 listopada 2020 roku) o godz. 18:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...