reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Gold TV HD w ofercie sieci Asta-Net

dodano: 2020-11-18 03:45 | aktualizacja: 2020-11-18 09:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Gold TV W czwartek, 19 listopada br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększy się o stację Gold TV HD. Dodajmy, iż abonenci tego operatora mają już dostęp do Gold TV w standardowej rozdzielczości (na pozycji numer 507) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. Nadawcą stacji jest spółka Telestar związana z Michałem Winnickim.

Gold TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał ITV rozpoczął nadawanie w 2003 roku. Początkowo stacja prezentowała programy interaktywne poświęcone nowym technologiom i publicystyczne. Potem zmodyfikowano ramówkę, w której dominowały pasma muzyczne, rozrywkowe, erotyczne i ezoteryczne (Ezo TV). Nadawca zgłosił kanał w pierwszym konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), ale naziemnej koncesji nie uzyskał. W 2016 roku stacja, w wyniku zgody Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wydanej na wniosek nadawcy, zmieniła nazwę z ITV na TO!TV. Ramówka stacji ulegała natomiast dalszym modyfikacjom, żeby finalnie emitować teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową oraz pasmo ezoteryczne. W 2020 roku KRRiT wyraziła zgodę na zmianę nazwy TO!TV na Gold TV, do czego doszło 15 lipca br., natomiast 30 września br. nadawanie rozpoczął kanał Gold TV HD. Dodajmy, iż wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie Gold TV (SD/HD) widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową oraz pasmo ezoteryczne (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż abonenci sieci Asta-Net mają już dostęp do Gold TV w standardowej rozdzielczości - na pozycji numer 507.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnie Wasze Radio FM (więcej tutaj i tutaj), Polskie Radio Koszalin (więcej tutaj) i Radio Nowy Świat, a także takie kanały telewizyjne jak TVP Polonia HD, Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj), Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Super TV (więcej tutaj) i Biznes24 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...