reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maratony filmowe w Boże Narodzenie w kanale Fox

dodano: 2020-12-10 14:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W dniach 24-27 grudnia br. kanał Fox w ramach pasma „Świąteczne maratony filmowe z Fox” poleca swoim widzom takie filmowe produkcje jak „Armageddon”, „10.000 B.C.”, „Pacific Rim”, „Ostatni samuraj”, „Van Helsing”, „Johnny English”, „Johnny English Reaktywacja”, „Matrix”, „Posejdon”, „Depresja gangstera”, „Bodyguard” i „Szybko i wściekle”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, tegoroczne święta Bożego Narodzenia dla większości będą inne niż zwykle. Spędzając je w zaciszu domowym w nielicznym gronie przyjaciół i bliskich, możemy zmagać się z nudą. W końcu cztery dodatkowe dni w domu to sporo wolnego czasu, który jakoś trzeba zagospodarować. Większość Polaków włączy na pewno telewizor i po raz kolejny obejrzy te same kultowe świąteczne filmy, co roku emitowane przez telewizyjne stacje. A może w te nietypowe święta warto spróbować czegoś innego? Z rozwiązaniem przychodzi Fox, który przygotował świąteczny maraton pełen zwrotów akcji, śmiechu i rozrywki dla wszystkich domowników. Świąteczny maraton rozpocznie się w czwartek, 24 grudnia i potrwa do niedzieli, 27 grudnia br. - W te święta nuda nam niestraszna! - zapewnia nadawca.

W czwartek, 24 grudnia br. od godziny 15:35 stacja pokaże takie filmy jak „Armageddon”, „10.000 B.C.”, „Pacific Rim”, „Ostatni samuraj” i „Van Helsing”, w piątek, 25 grudnia br. od godziny 15:35 takie produkcje jak „Johnny English”, „Johnny English Reaktywacja” (więcej tutaj), „Ostatni samuraj”, „Matrix” i „Posejdon”, w sobotę, 26 grudnia br. od godziny 15:35 takie filmy jak „Pacific Rim”, „Depresja gangstera”, „Johnny English” i „Bodyguard”, a w niedzielę, 27 grudnia br. od godziny 15:35 takie produkcje jak „10.000 B.C.”, „Armageddon”, „Johnny English Reaktywacja” i „Szybko i wściekle” (więcej tutaj).
 
Rowan Atkinson w filmie „Johnny English Reaktywacja”, foto: Fox Networks Group
Rowan Atkinson w filmie „Johnny English Reaktywacja”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...