reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sławni mężczyźni Hollywood w styczniu w AXN

dodano: 2020-12-10 23:50 | aktualizacja: 2020-12-12 11:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: AXN

AXN James Franco przygotowujący się do zgładzenia przywódcy Korei Północnej, Jack Nicolson w roli zadufanego w sobie pisarza, którego serce kradnie kelnerka, Sasha Baron Cohen w roli nierozgarniętego angielskiego kibola, który zostaje wplątany w rodzinne działania MI6, Hugh Jackman w filmie o uroczym robocie, który zostaje członkiem gangu, oraz Christian Bale w środku korupcyjnego świata FBI (Federal Bureau of Investigation) i polityki. W styczniu 2021 roku AXN pokaże premierowo takie filmy jak „Wywiad ze słońcem narodu”, „Lepiej być nie może”, „Grimsby”, „Chappie” i „American Hustle”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W filmie „Wywiad ze słońcem narodu” Dave Skylark (w tej roli James Franco) i jego producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) prowadzą popularny program telewizyjny, „Skylark Tonight”. Pewnego dnia dowiadują się, że północno-koreański przywódca jest ich fanem. Postanawiają dowieść, że są prawdziwymi dziennikarzami i przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy przygotowują się do podróży do Pjongjangu, rekrutuje ich CIA (Central Intelligence Agency) i zleca zabójstwo Koreańczyka.

Premiera filmu „Wywiad ze słońcem narodu” odbędzie się w czwartek, 21 stycznia 2021 roku o godz. 22:00 w AXN.


„Lepiej być nie może” opowiada historię Melvina Udalla (Jack Nicholson) - ekscentrycznego i skupionego na sobie pisarza. Gburowaty styl bycia sprawia, że mężczyzna nie ma zbyt wielu przyjaciół, ani partnerki. Życie Melvina jest niezwykle uporządkowane. Udall codziennie jada obiad w tej samej restauracji, zamawiając jedzenie u tej samej kelnerki - Carol Connelly (Helen Hunt). Pewnego dnia kobieta nie pojawia się w pracy. Melvin postanawia ją odnaleźć.

​​​​​​​Premiera filmu „Lepiej być nie może” odbędzie się w piątek, 22 stycznia 2021 roku o godz. 20:10 w AXN (więcej tutaj).


Komedia „Grimsby” opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych, Sebastiana (Mark Strong), który musi ukrywać się w rodzinnym Grimsby, biednym rybackim miasteczku w Północnej Anglii. W wyplątaniu się z dramatycznej życiowej sytuacji pomaga mu brat - kibol degenerat o złotym sercu, Nobby (Sacha Baron Cohen).

​​​​​​​Premiera filmu „Grimsby” odbędzie się w piątek, 22 stycznia 2021 roku o godz. 22:55 w AXN (więcej tutaj).


W filmie „Chappie” widzowie trafiają do brutalnego świata Johannesburga, gdzie policja i wojsko używają robotów do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Kiedy wpada w ręce gangsterów zostaje zresetowany i wyszkolony od nowa. Poczciwy robot, nie do końca świadomie uczestniczy od teraz w brutalnych napadach rabunkowych i życiu przestępczego półświatka.

​​​​​​​Premiera filmu „Chappie” odbędzie się w sobotę, 23 stycznia 2021 roku o godz. 20:00 w AXN (więcej tutaj).

„American Hustle” ukazuje jeden z najbardziej niewiarygodnych skandali korupcyjnych, które wstrząsnęły Ameryką. To fikcyjna opowieść o błyskotliwym oszuście Irvingu Rosenfeldzie (Christian Bale), który - wraz ze swoją ponętną partnerką Sydney Prosser (Amy Adams) - zostaje zmuszony do współpracy przez ambitnego agenta FBI (Federal Bureau of Investigation), Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga ich w pociągający, ale też niebezpieczny świat potentatów, wpływowych polityków i mafii.

​​​​​​​Premiera filmu „American Hustle” odbędzie się w niedzielę, 24 stycznia 2021 roku o godz. 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Bradley Cooper i Christian Bale w filmie „American Hustle”, foto: Sony Corporation
Bradley Cooper i Christian Bale w filmie „American Hustle”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...