reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„1800 gramów” - film TVN w stacjach Canal+

dodano: 2020-12-14 06:56 | aktualizacja: 2020-12-14 11:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat TVN „1800 gramów” W sobotę, 26 grudnia br. o godz. 20:00 w CANAL+ Premium i o godz. 21:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, CANAL+Family i CANAL+4K Ultra HD, wyemitowany zostanie premierowo film „1800 gramów”. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem Kino Świat. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w Krakowie. W głównej roli występuje Magdalena Różczka. Premierową emisję w stacjach CANAL+ Premium (o 19:50) i CANAL+ 1 (o 20:50) poprzedzi program „Skanalizowani”.

Kino Świat TVN „1800 gramów”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, ku rozgrzaniu serc. Idealny na świąteczny czas film o kobiecie, która uparcie walczy o to, by dzieci bez rodzin znalazły opiekunów. Ewa, szefowa ośrodka adopcyjnego, dwoi się i troi, aby pomóc podopiecznym. Aż trudno uwierzyć, że odnajduje w sobie tak wielkie pokłady determinacji i altruizmu. Nadawca zaprasza na historię obyczajową, która bawi, wzrusza i uczy o wadze misji pracowników społecznych. W bohaterkę wciela się Magdalena Różczka, a partnerują jej m.in Mia Diduch, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Iwanca „Grubson” i Zbigniew Zamachowski (więcej tutaj).

Dodajmy, iż film „1800 gramów” pojawił się w kinach w piątek, 15 listopada 2019 roku (więcej tutaj i tutaj). Premierową emisję w stacjach Canal+ Premium i Canal+ 1 poprzedzi program „Skanalizowani” poświęcony tej produkcji.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV”.
 
Piotr Głowacki, Mia Diduch i Magdalena Różczka na plakacie promującym kinową emisję filmu „1800 gramów”, foto: Kino Świat
Piotr Głowacki, Mia Diduch i Magdalena Różczka na plakacie promującym kinową emisję filmu „1800 gramów”, foto: Kino Świat


„1800 gramów” - emisja w CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Film, CANAL+ Family i CANAL+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...