reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 2 w Cartoon Network

dodano: 2020-12-28 03:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Craig znad potoku” Craig Williams uwielbia wymyślać nowe zabawy. Las nad potokiem w miasteczku Herkleton to idealne miejsce do tworzenia kryjówek i wypełniania specjalnych misji. A frajda jest jeszcze większa, kiedy do zabawy dołączają przyjaciele. Nowe odcinki 2. sezonu serialu „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”) będą emitowane od poniedziałku, 28 grudnia br. o godz. 17:30 na antenie Cartoon Network.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Craig jest niezwykle bystrym dzieciakiem - równie entuzjastycznie podchodzi do zabawy z przyjaciółmi, jak do rozwiązywania trudnych problemów matematycznych. Tworzy wielką mapę miasteczka Herkleton, aby wiedzieć, gdzie czekają na niego najlepsze przygody. Towarzyszy mu dwójka przyjaciół: nieco niezdarny, lecz kreatywny John Paul „J.P.” i odważna, kochająca książki Kelsey, która wszędzie wybiera się ze swoim pupilem, ptakiem Mortimorem.

W nowych odcinkach drugiego sezonu J.P. wpadnie do wielkiej dziury, która okazuje się być tajną kryjówką z kartonu. Craig odkrywa tam notatkę od Cartera, która ostrzega przybyszy przed tajemniczą zawartością, pozostawioną w tekturowej kryjówce. Przez przypadek znajdują drzwi prowadzące do tajemniczego miejsca. Innym razem paczka przyjaciół postanowi odkryć Glonową Głębię. Jednak kumple zgubią wiosło, bez którego będzie im ciężko wrócić do brzegu. Ich jedynym ratunkiem jest Mortimor. Niestety, bieg zdarzeń sprawi, że wpadną w jeszcze większe tarapaty, kiedy Craig przedziurawi tratwę.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Craig znad Potoku” odbędzie się w poniedziałek, 28 grudnia br. na antenie Cartoon Network o godzinie 17:30 - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


„Craig znad Potoku” - sezon 2., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 28 grudnia 2020 roku) o godz. 17:30 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...