reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce Sky UK dołączy Colours Gujarati

dodano: 2021-02-07 09:25
autor: RO | źródło: bizasialive.com

Colours Gujarati Popularny kanał telewizyjny w języku gudżarati Colours Gujarati stanie się jedyną usługą obsługującą odbiorców mówiących tym językiem w Wielkiej Brytanii. Międzynarodowy oddział dystrybucyjny Viacom18 jest w trakcie wprowadzania Colours Gujarati na rynek brytyjski.

Colours Gujarati
Colours Gujarati


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warto zauważyć, że treści od Colours Gujarati są już codziennie nadawane na antenie Colors Rishtey. Programy gudżarati „Rasoi Show” i „Dharam Thi Rishtey” należą do najczęściej oglądanych na tym kanale.

Pomimo wyzwań ekonomicznych, Indiacast podjął odważną decyzję o uruchomieniu Colours Gujarati. Inne kanały Colors od spółki Viacom18, a w szczególności Colors Rishtey i Colors Cineplex radzą sobie wyjątkowo dobrze w ciągu ostatnich kilku miesięcy podczas pandemii koronawirusa.

Colours Gujarati wystartuje, gdy tylko otrzyma miejsce EPG i dopełni wszelkich formalności z brytyjskim operatorem platformy Sky UK.
 
Na satelicie Astra 2G (28,2°E) z częstotliwości 11,582 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) są nadawane Colors Rishtey i Colors Cineplex. Kanały są szyfrowane w systemie VideoGuard.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...