reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Home 4K w 6 wersjach językowych

dodano: 2021-02-11 17:04
autor: RO | źródło: cableman.ru/satkurier.pl

Home 4K Poland Produkowany przez rosyjską firmę telekomunikacyjną Ufanet Group, nowy kanał w ultrawysokiej rozdzielczości Home 4K, rozpoczyna nadawanie ścieżek językowych. Kanał jest teraz dostępny dla operatorów telewizji kablowej i OTT w 6 językach ONZ: angielskim, arabskim, hiszpańskim, chińskim, rosyjskim i francuskim.

satkurier.pl
Home 4K Poland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zauważają twórcy projektu, rozbudowa transmisji wiąże się z rozszerzeniem zasięgu dystrybucji produktów medialnych Ufanet Group oraz rosnącym zapotrzebowaniem zagranicznych partnerów na tematykę antystresową.

Home 4K zmienia również swoje pozycjonowanie. Zmiany nie wpłyną na tożsamość, ale bardziej na wybór treści.

Zaczęliśmy bardziej komunikować się z widzami i zdaliśmy sobie sprawę, że nasz kanał jest nie tylko poznawczy, rozrywkowy czy nawet niezupełnie o przyrodzie. To prawdziwa terapia antystresowa dla mieszkańców dużych miast, którzy są w stanie chronicznego stresu

- wyjaśnia dyrektor kanałów Ufanet, Aleksandr Sarkisjan.

Na satelicie Intelsat 10-02 (1°W) jest prowadzony dosył Home 4K dla operatorów spoza Rosji. Na chwilę obecną pozostaje nieszyfrowany (FTA) w związku z promocją kanału wśród potencjalnych partnerów dystrybucyjnych. Home 4K wkracza również do Polskipierwsi operatorzy wprowadzają kanał do swoich ofert. Niestety pomimo opisania dosyłu nazwą "HOME 4K POLAND", nie jest to lokalna wersja dedykowana wyłącznie na polski rynek.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...