reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

herFunk - pierwszy nadawca radiowy dla kobiet

dodano: 2021-02-24 14:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: herFunk

herFunk W połowie bieżącego roku nadawanie w Niemczech rozpocznie ogólnokrajowa stacja radiowa skierowana do kobiet - herFunk GmbH. Jej głównym mottem będzie Von Frau zu Frau, czyli od kobiety do kobiety. Audycje mają poruszać tematykę szczególnie istotną dla płci żeńskiej. Stacja będzie dostępna w całym kraju przez DAB+ oraz online i mobilnie. Nadawca złożył już wniosek o licencję i zapewnił sobie miejsce w DAB+.

herFunk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nasza stacja w pełnym wymiarze godzinowym jest skierowana zwłaszcza do kobiet i ma podejmować tematy samorealizacji, rodziny, rozrywki, kariery i relacji międzyludzkich - wyjaśnił Erwin Linnenbach, dyrektor zarządzający herFunk. - Ze statystyk wynika, że ​​kobiety częściej i dłużej korzystają z radia niż mężczyźni. Pod tym względem jest dla nas oczywiste, że stworzymy atrakcyjny kanał szczególnego zainteresowania. Oczywiście zapraszamy również mężczyzn do słuchania programu i ewentualnej nauki.

herFunk jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju.

- Właściwa nazwa programu nie została jeszcze określona, ​​nie ma też konkretnych tematów ani treści. W tej chwili moim głównym celem jest znalezienie wykwalifikowanego dyrektora programowego. Wtedy będziemy mogli zbudować kompetentny zespół - dodał Erwin Linnenbach.

herFunk GmbH, podobnie jak Sportradio Deutschland GmbH i Sportradio NRW GmbH, jest częścią portfolio Teutocast GmbH. Firma zapewniła sobie dwa miejsca DAB+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DAB+ na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...