reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ramówce Polsat News

dodano: 2021-03-01 15:58
autor: Janina Klepacka | źródło: Polsat News

Polsat News Od 1 marca br. na antenę Polsat News wraca „Punkt widzenia”, „Raport” będzie nadawany dodatkowo w sobotę, również w sobotę pojawi się nowy program „Czysta Polska”, a do zespołu „Wydarzeń” dołącza nowa prowadząca.

Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski , fot. Telewizja Polsat
Agnieszka Gozdyra Grzegorz Jankowski Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ostatnie dwa lata to świetny czas dla Polsat News – zdecydowanie zwiększyliśmy nasze udziały i jesteśmy liderem wzrostów oglądalności – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. - W grupie komercyjnej Polsat News wysuwa się przed TVP.info, a Wydarzenia przed Wiadomości TVP, portal polsatnews.pl ma już ponad 2,5 mln użytkowników, a do tego dochodzi nasza rozwijająca się współpraca z Interią. Szczególnie cieszy mnie też najchętniej oglądana rozmowa polityczna dnia, czyli „Gość Wydarzeń”, gromadzący codziennie ponad 1,5 mln widzów.

Niektóre ze znanych widzom programów zostaną wydłużone, inne zmienią swoje miejsce w ramówce, a jeszcze inne zyskają nowych prowadzących.

- Bacznie śledzimy gusta naszych widzów i chcemy, żeby programy, które szczególnie cenią pojawiły się w dodatkowe dni, jak np. „Raport”. Przywróciliśmy „Punkt widzenia” na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego. Grzegorz poprowadzi także sobotnią „Debatę Tygodnia”, a z kolei Agnieszka Gozdyra zostanie gospodynią „Debaty Dnia” emitowanej od poniedziałku do piątku. Wiosną zaproponujemy widzom nowy program „Czysta Polska”, bo ekologia i zmiany klimatyczne są niezmiernie ważną dziedziną życia. Należy o nich mówić i edukować. W Polsat News poruszamy kluczowe sprawy i tematy w życiu Polaków, a ekologia jest jednym z nich - dodaje Dorota Gawryluk.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 widzowie znów będą mogli oglądać „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o 21:00, czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku stacja zaprosi na „Raport”, w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ COVID-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O 19:50 od poniedziałku do piątku „Debata Dnia”, której gospodynią będzie Agnieszka Gozdyra, natomiast w sobotę o tej samej porze „Debatę Tygodnia” poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Sobotnia „Interwencja - Taka jest Polska” od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o 17:10.

Nową prowadzącą zyskają „Wydarzenia” 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz. Joanna Śpiechowicz była przez ponad rok reporterką Polsat News, a z mediami związana jest od 12 lat.

Nowość na antenie - „Czysta Polska”

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News zaprosi widzów na program „Czysta Polska”, który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą.

Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...