reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zmiany w ramówce Polsat News

dodano: 2021-03-01 15:58
autor: Janina Klepacka | źródło: Polsat News

Polsat News Od 1 marca br. na antenę Polsat News wraca „Punkt widzenia”, „Raport” będzie nadawany dodatkowo w sobotę, również w sobotę pojawi się nowy program „Czysta Polska”, a do zespołu „Wydarzeń” dołącza nowa prowadząca.

Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski , fot. Telewizja Polsat
Agnieszka Gozdyra Grzegorz Jankowski Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ostatnie dwa lata to świetny czas dla Polsat News – zdecydowanie zwiększyliśmy nasze udziały i jesteśmy liderem wzrostów oglądalności – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. - W grupie komercyjnej Polsat News wysuwa się przed TVP.info, a Wydarzenia przed Wiadomości TVP, portal polsatnews.pl ma już ponad 2,5 mln użytkowników, a do tego dochodzi nasza rozwijająca się współpraca z Interią. Szczególnie cieszy mnie też najchętniej oglądana rozmowa polityczna dnia, czyli „Gość Wydarzeń”, gromadzący codziennie ponad 1,5 mln widzów.

Niektóre ze znanych widzom programów zostaną wydłużone, inne zmienią swoje miejsce w ramówce, a jeszcze inne zyskają nowych prowadzących.

- Bacznie śledzimy gusta naszych widzów i chcemy, żeby programy, które szczególnie cenią pojawiły się w dodatkowe dni, jak np. „Raport”. Przywróciliśmy „Punkt widzenia” na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego. Grzegorz poprowadzi także sobotnią „Debatę Tygodnia”, a z kolei Agnieszka Gozdyra zostanie gospodynią „Debaty Dnia” emitowanej od poniedziałku do piątku. Wiosną zaproponujemy widzom nowy program „Czysta Polska”, bo ekologia i zmiany klimatyczne są niezmiernie ważną dziedziną życia. Należy o nich mówić i edukować. W Polsat News poruszamy kluczowe sprawy i tematy w życiu Polaków, a ekologia jest jednym z nich - dodaje Dorota Gawryluk.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 widzowie znów będą mogli oglądać „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o 21:00, czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku stacja zaprosi na „Raport”, w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ COVID-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O 19:50 od poniedziałku do piątku „Debata Dnia”, której gospodynią będzie Agnieszka Gozdyra, natomiast w sobotę o tej samej porze „Debatę Tygodnia” poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Sobotnia „Interwencja - Taka jest Polska” od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o 17:10.

Nową prowadzącą zyskają „Wydarzenia” 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz. Joanna Śpiechowicz była przez ponad rok reporterką Polsat News, a z mediami związana jest od 12 lat.

Nowość na antenie - „Czysta Polska”

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News zaprosi widzów na program „Czysta Polska”, który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą.

Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...