reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi MWC 2021 w Barcelonie zgodnie z planem

dodano: 2021-03-09 11:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: MWC Barcelona

MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 360px.jpg Organizatorzy targów Mobile World Congress (MWC 2021) w Barcelonie twardo trzymają się terminu swojej imprezy - od 28 czerwca do 1 lipca 2021 r. Co więcej w planach organizatorów MWC jest przybycie do 50 tys. odwiedzających. Czas zweryfikuje te plany - wystawa będzie w formie hybrydowej - strona domowa MWC.

MWC Barcelona
MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy targów telefonii komórkowej Mobile World Congress pod koniec czerwca chcą zgromadzić dziesiątki tysięcy ludzi w Barcelonie dzięki środkom bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa. Każdy uczestnik przed wejściem na teren wystawienniczy będzie musiał wykazać się negatywnym wynikiem testu i co 72 godziny mieć kolejny test.

Organizatorzy na stan obecny uważają, że na targi w Barcelonie może przybyć od 45 tys. do 50 tys. uczestników.​​​​​​​

Targi Mobile World Congress będą znacznie mniejsze niż zwykle. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji wystawy w 2019 r. przybyło 109 tys. odwiedzających. Najważniejsze spotkanie branży telefonii komórkowej w Europie, które zwykle odbywa się w lutym, było jednym z pierwszych ważnych wydarzeń w 2020 roku, które odwołano z powodu pandemii koronawirusa.

Kilka tygodni temu GSMA, stowarzyszenie branżowe operatorów telefonii komórkowej, przetestowało swoją koncepcję bezpieczeństwa na imprezie z udziałem 17 tys. uczestników w Szanghaju i wtedy nie było przypadków zakażeń, ale to były Chiny, które de facto są zamknięte na turystów i niepotrzebnych odwiedzających. Do tego wszyscy są bezwzględnie testowani i muszą przebyć kwarantannę.

Koncepcja bezpieczeństwa zaprezentowana przez GSMA na targach w Barcelonie obejmuje stanowiska szybkiego testowania, dodatkowe wejścia i wyjścia w halach wystawienniczych, ulepszone systemy wentylacji oraz wymóg posiadania odpowiedniej maski. Dodatkowo uczestnicy będą również musieli pobrać aplikację, dzięki której będzie można użyć do śledzenia kontaktów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...