reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Wagarowicza z Rock Radiem

dodano: 2021-03-20 07:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Jak co roku Rock Radio (Agora) zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy z okazji Dnia Wagarowicza. W poniedziałek, 22 marca br. w specjalnym programie nadawanym po godz. 10:00 („Akcja integracja”) Jan Bajorek „Bajor” („Powstanie Rock Radia”) poprowadzi imprezę, do której będzie można się włączyć na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. W audycji pojawią się goście, a słuchacze będą mogli wygrać nagrody w antenowych konkursach.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczny Dzień Wagarowicza - ze względu na obostrzenia pandemiczne - Rock Radio będzie obchodzić w eterze i internecie. Po godzinie 10:00 Jan Bajorek „Bajor”, gospodarz porannego programu „Powstanie Rock Radia” (więcej tutaj), zaprosi wszystkich do udziału w imprezie. Słuchacze będą mogli się do niej przyłączyć na facebookowym profilu Rock Radia.

W specjalnej audycji pojawią się goście, w tym osoby ze świata muzyki, a zadaniem konkursowym będzie m.in. odgadnięcie, kto zrobił sobie wagary z Rock Radiem. W antenowych zabawach będzie można wygrać gadżety Rock Radia.

Propozycję Rock Radia na Dzień Wagarowicza wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Akcja integracja”: Rock Radio zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy z okazji Dnia Wagarowicza. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
„Akcja integracja”: Rock Radio zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy z okazji Dnia Wagarowicza. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


„Akcja integracja” - emisja w poniedziałek, 22 marca 2021 roku o godz. 10:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...