reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2.04 Start kanału ClipMyHorse.TV

dodano: 2021-03-26 13:06 | aktualizacja: 2021-03-26 22:26
autor: RO | źródło: infosat.de/ClipMyHorse.TV

Clip myhorse TV kanał FTA Astra logo 360px.jpg Od 2 kwietnia 2021 r. rozpoczyna emisję nowy kanał ClipMyHorse.TV, poświęcony sportom jeździeckim. Kanał ma nadawać w jakości HD jako część pakietu trendSports na systemie satelitarnym Astra 19,2°E w platformach Sky DE i HD+. ClipMyHorse.TV działa na wielu rynkach w Internecie, a strona internetowa jest przygotowywana m.in. w języku polskim.

https://www.clipmyhorse.tv
ClipMyHorse.TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ClipMyHorse.TV jako linearny kanał pojawi się na tp. 30 satelity Astra 1N (19,2°E) o częstotliwości 11,656 GHz, pol. V (SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK).

Stacja jest obsługiwana przez spółki Operations GmbH z Wiesbaden i Sportdigital TV Sende- und Produktions GmbH z Hamburga. Najważniejszymi w niej udziałowcami są przedsiębiorcy Klaus Christian Plönzke i Ludger Beerbaum, czterokrotni mistrzowie olimpijscy w skokach przez przeszkody.

Rozpoczęcie nadawania ClipMyHorse.TV to kolejny ważny krok w poszerzaniu naszej oferty, obok Sportdigital Fußball i EDGEsport, to możliwość wprowadzenia na rynek trzeciego kanału dla dużej rzeszy fanów i bardzo atrakcyjnej grupy docelowej

- powiedział dyrektor zarządzający Sportdigital, Gisbert Wundram.


Program ClipMyHorse.TV będzie obejmował wszystkie tematy związane ze sportami jeździeckimi, takie jak ujeżdżanie i skoki przez przeszkody, hodowla koni czy codzienny trening. Poza tym będą relacje z międzynarodowych turniejów na żywo. ClipMyHorse.TV udostępni również historie i spostrzeżenia ze świata jeździeckiego w filmach dokumentalnych i magazynach.

Ponad 2 mln abonentów Sky DE będzie mogło od 2 kwietnia br. uzyskać dostęp do ClipMyHorse.TV i pozostałych 5 kanałów sportowych z pakietu trendSports. Sky dokona aktywacji tego pakietu na okres trzech miesięcy za darmo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...