reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2.04 Start kanału ClipMyHorse.TV

dodano: 2021-03-26 13:06 | aktualizacja: 2021-03-26 22:26
autor: RO | źródło: infosat.de/ClipMyHorse.TV

Clip myhorse TV kanał FTA Astra logo 360px.jpg Od 2 kwietnia 2021 r. rozpoczyna emisję nowy kanał ClipMyHorse.TV, poświęcony sportom jeździeckim. Kanał ma nadawać w jakości HD jako część pakietu trendSports na systemie satelitarnym Astra 19,2°E w platformach Sky DE i HD+. ClipMyHorse.TV działa na wielu rynkach w Internecie, a strona internetowa jest przygotowywana m.in. w języku polskim.

https://www.clipmyhorse.tv
ClipMyHorse.TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ClipMyHorse.TV jako linearny kanał pojawi się na tp. 30 satelity Astra 1N (19,2°E) o częstotliwości 11,656 GHz, pol. V (SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK).

Stacja jest obsługiwana przez spółki Operations GmbH z Wiesbaden i Sportdigital TV Sende- und Produktions GmbH z Hamburga. Najważniejszymi w niej udziałowcami są przedsiębiorcy Klaus Christian Plönzke i Ludger Beerbaum, czterokrotni mistrzowie olimpijscy w skokach przez przeszkody.

Rozpoczęcie nadawania ClipMyHorse.TV to kolejny ważny krok w poszerzaniu naszej oferty, obok Sportdigital Fußball i EDGEsport, to możliwość wprowadzenia na rynek trzeciego kanału dla dużej rzeszy fanów i bardzo atrakcyjnej grupy docelowej

- powiedział dyrektor zarządzający Sportdigital, Gisbert Wundram.


Program ClipMyHorse.TV będzie obejmował wszystkie tematy związane ze sportami jeździeckimi, takie jak ujeżdżanie i skoki przez przeszkody, hodowla koni czy codzienny trening. Poza tym będą relacje z międzynarodowych turniejów na żywo. ClipMyHorse.TV udostępni również historie i spostrzeżenia ze świata jeździeckiego w filmach dokumentalnych i magazynach.

Ponad 2 mln abonentów Sky DE będzie mogło od 2 kwietnia br. uzyskać dostęp do ClipMyHorse.TV i pozostałych 5 kanałów sportowych z pakietu trendSports. Sky dokona aktywacji tego pakietu na okres trzech miesięcy za darmo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...