reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bonanza” i filmy w kwietniu w kanale Filmax

dodano: 2021-03-30 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Broadcast

Filmax W kwietniu br. kanał Filmax poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Bonanza”, a także takie produkcje filmowe jak „Django, zabij... Jeśli żyje, strzelaj!”, „Szarada” i „Flip i Flap w Krainie Cudów”.

Filmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czwartek, 1 kwietnia br. ruszy nowa ramówka kanału Filmax, a w niej jeszcze więcej filmów. W odpowiedzi na potrzeby widzów pasmo filmowe zostało wydłużone i od godziny 16:20 będą emitowane kultowe filmy kina amerykańskiego, westerny, a także filmy kung-fu i horrory. Zwiększy się również liczba emisji serialu „Bonanza” - widzowie będą mogli go oglądać codziennie w godzinach 8:20 oraz 16:20.

Kwiecień 2021 roku w kanale Filmax:

„Bonanza”
emisja: codziennie o 8:20 i 16:20

Amerykański westernowy serial telewizyjny opowiadający o życiu farmera Bena Cartwrighta i jego czterech synów. Każdy z synów Bena miał inną matkę, ale wszystkie zmarły, a wychowaniem synów musiał się zająć samotny ojciec. „Bonanza” to klasyczny western obyczajowy - bohaterowie, czterej mężczyźni żyjący na samotnym ranczu na Dzikim Zachodzie, mają liczne przygody i napotykają wiele problemów, które dzielnie przezwyciężają (więcej tutaj).

„Django, zabij... Jeśli żyje, strzelaj!”
emisja: w kwietniu br.

Grupa bandytów kradnie złoto. Jeden z bandytów chce uciec z łupem do Meksyku, jednak przywódca nie wyraża na to zgody i zabija buntownika. Nazajutrz nieznajomy bandyta wstaje z grobu z zamiarem zemsty. Kieruje się do małego miasteczka zwanego Miejscem Nieszczęść.

„Szarada”
emisja: w kwietniu br.

Podczas pobytu we francuskich Alpach Regina zwierza się przyjaciółce, że chce się rozstać z mężem. Poznaje tam uroczego Amerykanina, Petera Joshuę. Po powrocie do Paryża kobieta zostaje wplątana w kryminalną intrygę, kiedy okazuje się, że jej mąż nie żyje. Reginę ściga kilku mężczyzn, którzy chcą fortuny skradzionej przez jej zamordowanego męża, a Peter Joshua okazuje się być zupełnie kimś innym.

„Flip i Flap w Krainie Cudów”
emisja: w kwietniu br.

Mateczka Peep ma trudności ze spłatą kredytu hipotecznego. Nikczemny Barnaby stawia kobiecie ultimatum - jeśli Bo Peep zgodzi się go poślubić, to on spłaci jej dług. Mateczka Peep odmawia, jednak martwi się skąd weźmie pieniądze na spłatę kredytu. Flip i Flap pomagają kobiecie, aby nie dopuścić do ślubu Bo Peep z Barnaby.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Stojak balkonowy prosty 40cm

Stojak uniwersalny instalowany pionowo do barierki balkonowej.

30 zł Więcej...
reklama