reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Bonanza” i filmy w kwietniu w kanale Filmax

dodano: 2021-03-30 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Broadcast

Filmax W kwietniu br. kanał Filmax poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Bonanza”, a także takie produkcje filmowe jak „Django, zabij... Jeśli żyje, strzelaj!”, „Szarada” i „Flip i Flap w Krainie Cudów”.

Filmax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czwartek, 1 kwietnia br. ruszy nowa ramówka kanału Filmax, a w niej jeszcze więcej filmów. W odpowiedzi na potrzeby widzów pasmo filmowe zostało wydłużone i od godziny 16:20 będą emitowane kultowe filmy kina amerykańskiego, westerny, a także filmy kung-fu i horrory. Zwiększy się również liczba emisji serialu „Bonanza” - widzowie będą mogli go oglądać codziennie w godzinach 8:20 oraz 16:20.

Kwiecień 2021 roku w kanale Filmax:

„Bonanza”
emisja: codziennie o 8:20 i 16:20

Amerykański westernowy serial telewizyjny opowiadający o życiu farmera Bena Cartwrighta i jego czterech synów. Każdy z synów Bena miał inną matkę, ale wszystkie zmarły, a wychowaniem synów musiał się zająć samotny ojciec. „Bonanza” to klasyczny western obyczajowy - bohaterowie, czterej mężczyźni żyjący na samotnym ranczu na Dzikim Zachodzie, mają liczne przygody i napotykają wiele problemów, które dzielnie przezwyciężają (więcej tutaj).

„Django, zabij... Jeśli żyje, strzelaj!”
emisja: w kwietniu br.

Grupa bandytów kradnie złoto. Jeden z bandytów chce uciec z łupem do Meksyku, jednak przywódca nie wyraża na to zgody i zabija buntownika. Nazajutrz nieznajomy bandyta wstaje z grobu z zamiarem zemsty. Kieruje się do małego miasteczka zwanego Miejscem Nieszczęść.

„Szarada”
emisja: w kwietniu br.

Podczas pobytu we francuskich Alpach Regina zwierza się przyjaciółce, że chce się rozstać z mężem. Poznaje tam uroczego Amerykanina, Petera Joshuę. Po powrocie do Paryża kobieta zostaje wplątana w kryminalną intrygę, kiedy okazuje się, że jej mąż nie żyje. Reginę ściga kilku mężczyzn, którzy chcą fortuny skradzionej przez jej zamordowanego męża, a Peter Joshua okazuje się być zupełnie kimś innym.

„Flip i Flap w Krainie Cudów”
emisja: w kwietniu br.

Mateczka Peep ma trudności ze spłatą kredytu hipotecznego. Nikczemny Barnaby stawia kobiecie ultimatum - jeśli Bo Peep zgodzi się go poślubić, to on spłaci jej dług. Mateczka Peep odmawia, jednak martwi się skąd weźmie pieniądze na spłatę kredytu. Flip i Flap pomagają kobiecie, aby nie dopuścić do ślubu Bo Peep z Barnaby.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...