reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święcenie pokarmów i msze w kanałach Polsatu

dodano: 2021-04-02 11:24 | aktualizacja: 2021-04-02 12:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Rodzina W trudnym czasie trzeciej fali pandemii koronawirusa kanały grupy Cyfrowy Polsat - Polsat News i Polsat Rodzina, umożliwią widzom bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu - zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w internecie, na stronie polsatnews.pl i w serwisie VOD Ipla. Plan transmisji obejmuje uroczystości Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty oraz transmisje mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny (2-5 kwietnia br.).

Polsat News
Polsat News Wielkanoc 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak jak w 2020 roku, tak i w tym Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, polsatnews.pl i Ipla pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy (więcej tutaj).

W Wielki Piątek (2 kwietnia br.) w kanale Polsat News o godz. 20:55 odbędzie się transmisja Drogi Krzyżowej, prowadzonej przez papieża Franciszka (Jorge Mario Bergoglio), prosto z Watykanu (więcej tutaj).

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) na antenach stacji Polsat News i Polsat Rodzina o godz. 12:00 transmitowane będzie symboliczne poświęcenie pokarmów wraz ze specjalnym przesłaniem kardynała Kazimierza Nycza.

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia br.) w kanale Polsat News i na stronie internetowej polsatnews.pl o godz. 9:00 transmitowana będzie msza święta prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, natomiast w stacji Polsat Rodzina o godz. 10:30 transmitowana będzie msza święta dla dzieci, również ze Świątyni Opatrzności Bożej.

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) w kanale Polsat News i na stronie internetowej polsatnews.pl o godz. 9:00 transmitowana będzie msza święta prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (więcej tutaj i tutaj).

W niedzielę o godz. 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze na antenach stacji Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program „Angelus” - z transmisją modlitwy „Anioł Pański”, połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem papieża Franciszka na święta wielkanocne (więcej tutaj).

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w Internecie - w serwisie Ipla (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...