reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święcenie pokarmów i msze w kanałach Polsatu

dodano: 2021-04-02 11:24 | aktualizacja: 2021-04-02 12:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Rodzina W trudnym czasie trzeciej fali pandemii koronawirusa kanały grupy Cyfrowy Polsat - Polsat News i Polsat Rodzina, umożliwią widzom bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu - zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w internecie, na stronie polsatnews.pl i w serwisie VOD Ipla. Plan transmisji obejmuje uroczystości Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty oraz transmisje mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny (2-5 kwietnia br.).

Polsat News
Polsat News Wielkanoc 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tak jak w 2020 roku, tak i w tym Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, polsatnews.pl i Ipla pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy (więcej tutaj).

W Wielki Piątek (2 kwietnia br.) w kanale Polsat News o godz. 20:55 odbędzie się transmisja Drogi Krzyżowej, prowadzonej przez papieża Franciszka (Jorge Mario Bergoglio), prosto z Watykanu (więcej tutaj).

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) na antenach stacji Polsat News i Polsat Rodzina o godz. 12:00 transmitowane będzie symboliczne poświęcenie pokarmów wraz ze specjalnym przesłaniem kardynała Kazimierza Nycza.

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia br.) w kanale Polsat News i na stronie internetowej polsatnews.pl o godz. 9:00 transmitowana będzie msza święta prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, natomiast w stacji Polsat Rodzina o godz. 10:30 transmitowana będzie msza święta dla dzieci, również ze Świątyni Opatrzności Bożej.

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) w kanale Polsat News i na stronie internetowej polsatnews.pl o godz. 9:00 transmitowana będzie msza święta prosto ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (więcej tutaj i tutaj).

W niedzielę o godz. 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze na antenach stacji Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program „Angelus” - z transmisją modlitwy „Anioł Pański”, połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem papieża Franciszka na święta wielkanocne (więcej tutaj).

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w Internecie - w serwisie Ipla (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...