reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Brīvvalsts TV dla zaprzeczających Covid-19

dodano: 2021-04-06 13:10
autor: RO | źródło: bb.lv

Aleksiej Lediajew Nowe Pokolenie Lider łotewskiej organizacji Nowe Pokolenie, Aleksiej Lediajew, tworzy nową telewizję Brīvvalsts TV, aby jednoczyć ludzi zaprzeczających pandemii Covid-19. Relację na ten temat podał program "Nekā personīga" łotewskiej TV3.

reddotmedia.lv
Nekā personīga - program informacyjny łotewskiej TV3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obiecuje stworzyć nową telewizję i utrzymać kontakty z kilkoma prorosyjskimi osobami za granicą.

W ostatnich tygodniach na platformach internetowych pojawia się coraz więcej filmów, stylistycznie nawiązujących do informacyjnych programów telewizyjnych. Ich zadaniem jest ujawnianie prawdy o Covid-19, zauważa "Nekā personīga".

Brīvvalsts TV to projekt, w ramach którego zebrało się kilku członków oficjalnie niezarejestrowanego stowarzyszenia Łotewski Sojusz Wolności. Spotkali się 12 grudnia ubiegłego roku, kiedy Sojusz zorganizował miting na wybrzeżu, a następnie udał się do kilku miast Łotwy.

Relacje Brīvvalsts TV kwestionują istnienie koronawirusa, krytykują ograniczenia rządowe i rozpowszechniają różne teorie spiskowe.

Aleksiej Lediajew to lider chrześcijańskiego kościoła, autor licznych opracowań o nowym światowym porządku. Mieszka na stałe na Łotwie. Tam prowadzi kluby nocne i domy publiczne, które działają pod etykietą salonów urody. Kościół Nowe Pokolenie to kolejny jego biznes.
 

Źródło: bb.lv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...