reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: Prezydent przyjrzy się szyfrowaniu kanałów na satelicie

dodano: 2021-04-08 19:02
autor: RO | źródło: telesat-news.net

Ukraińskie kanały szyfrowanie Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zapowiedział, że chce ponownie rozpatrzyć kwestię szyfrowania ukraińskich kanałów na satelicie. Mówił o tym na Ogólnoukraińskim Forum „Ukraina 30. Kultura. Media. Turystyka”.

https://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/15/11/77/1782d7841ba65f757e7de0b01c1fc371_15828
Wołodymyr Zełenski prezydent Ukrainy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powiedział, że postawił ministrowi kultury i polityki informacyjnej Ołeksandrowi Tkaczenko zadanie reklamy Ukrainy za granicą. - Jeżeli poszerzamy naszą wypowiedź, to musimy ją reklamować. To bezpośrednia reklama.

Wcześniej odbyły się spotkania z liderami największych grup medialnych. Podczas rozmów strony uzgodniły, że należy poszerzać rzetelne informacje o Ukrainie, bo w przeciwnym wypadku będzie to robił ktoś inny w niesprawiedliwy sposób.
 
Przypomnijmy, że najlepsze ukraińskie stacje telewizyjne zakończyły nadawanie FTA na satelitach Astra 4A (4,8°E) i Amos 3 (4°W) w nocy z 28 na 29 stycznia 2020 roku, przechodząc na pojemności DVB-S2 i szyfrując transmisje w systemach Verimatrix i VideoGuard. Wówczas z FTA wyłączono 22 kanały.

Następnie nadawcy zostali zobowiązani do uruchomienia bezpłatnych wersji kanałów dla ukraińskich widzów, odbierających telewizję satelitarną. W ten sposób rozszyfrowano Inter+ i 1+1 International oraz utworzono nowy kanał ICTV Ukraine.

Źródło: telesat-news.net 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...