reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina dopuszcza nowe kanały zagraniczne

dodano: 2021-04-11 11:33
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraińska grupa medialna Media Group Ukraine zwróciła się do Narodowej Rady ds. telewizji i radia o zezwolenie na dystrybucję nowych kanałów zagranicznych. Zielone światło już uzyskały A Classic, A First International i A Premier. Co to za kanały?

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator rozszerzył wykaz zagranicznych kanałów dopuszczonych do dystrybucji na Ukrainie, które spełniają wymagania Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa. Na dzień dzisiejszy lista obejmuje 185 kanałów.

A Classic, A First International i A Premier są licencjonowane przez łotewską Krajową Radę Mediów Elektronicznych (NEPLP). Oferują całodobowy program telewizyjny w języku rosyjskim i angielskim. Licencja przewiduje również ukraińską ścieżkę dźwiękową, ale obecnie nie jest dostępna.

Wszystkie trzy kanały nadają filmy, seriale, programy rozrywkowe i poznawcze. Każdy z programów posiada stosowne oznaczenie dla grupy wiekowej, jakiej jest przeznaczony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...