reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina dopuszcza nowe kanały zagraniczne

dodano: 2021-04-11 11:33
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraińska grupa medialna Media Group Ukraine zwróciła się do Narodowej Rady ds. telewizji i radia o zezwolenie na dystrybucję nowych kanałów zagranicznych. Zielone światło już uzyskały A Classic, A First International i A Premier. Co to za kanały?

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator rozszerzył wykaz zagranicznych kanałów dopuszczonych do dystrybucji na Ukrainie, które spełniają wymagania Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa. Na dzień dzisiejszy lista obejmuje 185 kanałów.

A Classic, A First International i A Premier są licencjonowane przez łotewską Krajową Radę Mediów Elektronicznych (NEPLP). Oferują całodobowy program telewizyjny w języku rosyjskim i angielskim. Licencja przewiduje również ukraińską ścieżkę dźwiękową, ale obecnie nie jest dostępna.

Wszystkie trzy kanały nadają filmy, seriale, programy rozrywkowe i poznawcze. Każdy z programów posiada stosowne oznaczenie dla grupy wiekowej, jakiej jest przeznaczony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...