reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina dopuszcza nowe kanały zagraniczne

dodano: 2021-04-11 11:33
autor: RO | źródło: mediasat.info

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia Ukraińska grupa medialna Media Group Ukraine zwróciła się do Narodowej Rady ds. telewizji i radia o zezwolenie na dystrybucję nowych kanałów zagranicznych. Zielone światło już uzyskały A Classic, A First International i A Premier. Co to za kanały?

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator rozszerzył wykaz zagranicznych kanałów dopuszczonych do dystrybucji na Ukrainie, które spełniają wymagania Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa. Na dzień dzisiejszy lista obejmuje 185 kanałów.

A Classic, A First International i A Premier są licencjonowane przez łotewską Krajową Radę Mediów Elektronicznych (NEPLP). Oferują całodobowy program telewizyjny w języku rosyjskim i angielskim. Licencja przewiduje również ukraińską ścieżkę dźwiękową, ale obecnie nie jest dostępna.

Wszystkie trzy kanały nadają filmy, seriale, programy rozrywkowe i poznawcze. Każdy z programów posiada stosowne oznaczenie dla grupy wiekowej, jakiej jest przeznaczony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...