reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości w ramówce radia Chillizet

dodano: 2021-04-12 02:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Chillizet Logo W poniedziałek, 12 kwietnia br. zmienia się ramówka stacji Chillizet (Eurozet/Agora). Jak zapowiada nadawca, pojawią się nowe audycje, prowadzący i serwisy informacyjne w świeżej, autorskiej formule. W ramówce rozgłośni widzowie znajdą takie programy jak „Śniadanie do łóżka”, „Na chilloucie”, „Dobre wibracje”, „Singiel z wyboru”, „Same przyjemności”, „KrUlewicz”, „Dobrze wiedzieć”, „Nastaw się na chillout” i „Edycja limitowana”.

Chillizet Nastaw się na chillout


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Śniadanie do łóżka”, czyli audycję poranną emitowaną od 7:00 do 10:00, poprowadzi duet prezenterów znanych do tej pory z pasm indywidualnych - Dagmara Kowalska i Rafał Turowski (więcej tutaj). Nowym głosem w zespole Chillizet zostanie Tomasz Śliwiński - dziennikarz radiowy i telewizyjny, lektor filmowy oraz aktor dubbingowy. W latach 2014-2020 prowadzący i współautor programu satyrycznego „Top wtop” w kanale Polsat News (więcej tutaj). Prezenter Radia PiN (Pieniądz i Nowoczesność) w latach 2011-2014. Wcześniej m.in.: w kanałach MTV Polska, Viva Polska oraz Nickelodeon. W Chillizet będzie gospodarzem interaktywnego pasma towarzyszącego „Na chilloucie” między 10:00 a 14:00.

Od 14:00 do 18:00 na antenie pojawią się „Dobre wibracje”, czyli nowe pasmo interaktywno-rozrywkowe Dominiki Biegańskiej, pełne muzycznych nowości, kulturalnych tematów, rozmów o książkach i spotkań z gośćmi. Dotychczasowe wieczorne audycje autorskie pozostają niezmienione, ale rozpoczynać się będą godzinę wcześniej - poniedziałkowy „Singiel z wyboru” Marcina Wojciechowskiego i „Same przyjemności” Iwony Kutyny (wtorek - piątek) o 18:00, a „KrUlewicz” Macieja Ulewicza o 20:00. Nowością będą też kulturalno-obyczajowe serwisy informacyjne „Dobrze wiedzieć” prezentowane przez Magdalenę Bauer sześć razy dziennie - o 8:00, 9:00 i 10:00 oraz 15:00, 16:00 i 17:00.

Nowości pojawią się także w weekend: w soboty od 19:00 do 22:00 pasmo muzyczno-imprezowe „Nastaw się na chillout” poprowadzi Dominika Biegańska, a w niedziele od 18:00 do 20:00 audycja kulturalna „Edycja limitowana”, przygotowywana we współpracy z miesięcznikiem „Vogue Polska”. Jej gospodynią będzie Hanna Rydlewska, dyrektor wydawnicza „Vogue Polska”. Wcześniej była m.in.: zastępczynią dyrektora serwisów informacyjnych gazeta.pl, szefową weekend.gazeta.pl, a także wicenaczelną serwisu natemat.pl oraz „Przekroju”. Przez kilka lat kierowała magazynem „Exklusiv”. Prowadziła również audycje autorskie na antenie Chillizet.
 
Hanna Rydlewska poprowadzi program „Edycja limitowana”, foto: Eurozet
Hanna Rydlewska poprowadzi program „Edycja limitowana”, foto: Eurozet
Tomasz Śliwiński poprowadzi program „Na chilloucie”, foto: Eurozet
Tomasz Śliwiński poprowadzi program „Na chilloucie”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...