reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Dizi w ofercie Biura Reklamy TVP

dodano: 2021-04-22 09:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska TV

Dizi Kanał Dizi emitujący tureckie seriale – najnowsza stacja z portfolio Grupy Kino Polska TV, trafił do oferty Biura Reklamy TVP. Telewizja Polska odpowiada za sprzedaż czasu reklamowego, sponsoringu i akcji niestandardowych w kanale Dizi na rynku polskim. Reklamy w Dizi pojawią się od 1 maja br.

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dizi to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał oferuje widzom zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.
 

– Dizi jest siódmym kanałem z ofertą reklamową w portfolio Grupy Kino Polska TV, a pierwszym którego sprzedaż reklam będzie prowadził nowy dla nas broker – TVP. Liczymy, że nasz nowy kanał zostanie pozytywnie przyjęty przez reklamodawców i osiągnie sukces komercyjny – mówi Marek Wochna, dyrektor sprzedaży produktów reklamowych w Kino Polska TV SA.

– Współpraca z Kino Polska TV SA jest dla nas zarówno zaszczytem, jak i wyzwaniem. Nasze portfolio powiększa się nie tylko o nową stację, ale też o nowego nadawcę. Kino Polska TV SA od lat z sukcesem buduje pozycję swoich stacji na rynku telewizyjnym. Wierzę, że również kanał Dizi, korzystający z bogatego doświadczenia swojego nadawcy, podbije serca widzów – komentuje Ewelina Czuba, Dyrektor Biura Reklamy TVP.

Kanał Dizi będzie sprzedawany w grupie komercyjnej 16-59 (wszyscy dorośli w wieku 16-59 lat).
 

– Zależało nam na poszerzeniu grupy komercyjnej o dorosłych w wieku 50-59 lat, ponieważ jest to grupa osób bardzo istotna dla większości marketerów, cechująca się ponadprzeciętną siłą nabywczą – wyjaśnia Marek Wochna.

W ramówce kanału Dizi znalazły się takie serialowe hity z Turcji, jak „Mamy i matki” (oryg. „Analar ve Anneler”), „Imperium miłości” („Kurt Seyit ve Şura”), „W imię sprawiedliwości” („Karadayi”), „20 minut” („20 Dakika”), „Miłość i brudne pieniądze” („Kara Para Aşk”), „Ezel” („Ezel”) oraz „Dziewczyna w czerwonej chuście” („Al Yazmalim”).

Z początkiem kwietnia br. kanał Dizi trafił do ofert sieci Vectra i Multimedia Polska, ale docelowo będzie go można oglądać również u innych operatorów. Kanał jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD, na pozycji nr 326.

Kanał Dizi jest obecny w kilkudziesięciu krajach świata i globalnie dociera do ponad 20 milionów gospodarstw domowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...