reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„One World with Zain Asher” w CNN International

dodano: 2021-04-23 03:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International „One World with Zain Asher” W poniedziałek, 26 kwietnia br. w telewizji CNN International zadebiutuje nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher („Marketplace Africa”) jako prowadzącą. Program z relacjami i analizami z całego świata będzie nadawany „na żywo” z Nowego Jorku o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego od poniedziałku do piątku.

CNN International „One World with Zain Asher”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, od Nairobi przez Nowy Jork po Paryż czy Pretorię, nowy program informacyjny CNN International „One World” dogłębnie przyjrzy się ważnym tematom ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Azji i Europy, a także zaprezentuje wiadomości z całej Afryki. W programie pojawią się stali współpracownicy stacji i analitycy specjalizujący się w sprawach globalnych, jak również eksperci w kwestiach afrykańskich, którzy uzupełnią informacje zgromadzone przez CNN w terenie.

- Mam nigeryjskie korzenie, jestem Brytyjką od urodzenia i Amerykanką ze względu na miejsce zamieszkania. To daje mi spójne spojrzenie, wykraczające poza kultury i kontynenty

- mówi Zain Asher.


Dziennikarka była członkiem zespołu CNN, który zdobył „Nagrodę Peabody’ego” za relację z porwania ponad 200 uczennic w Chibok w Nigerii w 2014 roku.

- „One World” zaoferuje widzom przystępną, otwartą przestrzeń, w której komentatorzy poddadzą analizie nie tylko najważniejsze wydarzenia danego dnia, lecz także wyzwania oraz sukcesy Afryki i reszty miejsc na całym świecie. Każdy oglądający ten program będzie uczestniczył w globalnej dyskusji

- dodaje prowadząca.

 
Poza „One World” Zain Asher nadal będzie gospodarzem wieloletniego, cotygodniowego programu biznesowego „Marketplace Africa”, który bada trendy makroekonomiczne wpływające na region Afryki i opowiada o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz przedsiębiorstwach na kontynencie. 
 

- W CNN International zawsze poszukujemy nowych sposobów, aby umożliwić naszym widzom lepsze zrozumienie otaczającego ich świata, dlatego z radością ogłaszamy premierę „One World”, którego gospodarzem będzie Zain Asher. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia Asher z wysokiej jakości tak zwanym przedsiębiorczym dziennikarstwem CNN, „One World” zaprezentuje różnorodne spojrzenia i odmienne kultury, a także przedstawi najważniejsze wydarzenia dnia. Program będzie pewnego rodzaju pomostem dla widzów, którzy chcą być zaangażowani w tematy całego świata, bez względu na to, gdzie się znajdują

- powiedział Mike McCarthy, executive vice president i general manager w CNN International.

 
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company


„One World with Zain Asher” - emisja od poniedziałku do piątku (od 26 kwietnia 2021 roku) o godz. 18:00 w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...