reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Trójka przed południem” z Piasecką w Trójce PR

dodano: 2021-05-19 05:26 | aktualizacja: 2021-05-20 00:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio/satkurier.pl

Trójka Polskie Radio Do zespołu Trójki Polskiego Radia dołącza Marta Piasecka (wcześniej Jeżewska), znana dotychczas z TVP oraz TV Republika („Dzisiaj”, „Suma dnia” i „Za siódmą górą”). Nową prowadzącą będzie można usłyszeć na antenie od środy, 19 maja br. o godz. 9:00 podczas audycji „Trójka przed południem”. Marta Piasecka, z wykształcenia magister teologii, jest związana z TVP od połowy 2017 roku - prowadziła takie programy jak „Panorama” (TVP2, TVP Polonia i TVP Info), „Teleexpress” (TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info), „Teleexpress na deser” (TVP Info) i „Kościół z bliska” (TVP1 i TVP3). Obecnie jest gospodarzem pasm „Info raport” oraz „Info dzień” w TVP Info.

Trójka Polskie Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo się cieszę, że przede mną kolejny rozdział. Zawsze byłam związana z kulturą, a praca wyłącznie głosem, inaczej niż w telewizji, jest nowym wyzwaniem. Mam nadzieję, że będę mogła dać swoim słuchaczom dużo od siebie. Zależy mi, aby czuli się podczas moich audycji jak w domu lub na dobrej kawie z przyjacielem. Oprócz serdecznej atmosfery chcę zapewnić słuchaczom ciekawą audycję, poruszając najważniejsze tematy z obszaru kultury

- mówi Marta Piasecka.


„Trójka przed południem” to pasmo kulturalno-muzyczne, poruszające zagadnienia współczesnej kultury w kraju i na świecie. W ramach audycji można usłyszeć rozmowy z gośćmi, zapowiedzi, recenzje wydarzeń. Stałymi punktami programu są: „Bed & Breakfast”, czyli lekcje języka angielskiego na przykładzie muzycznych przebojów; „Trójkowy Felieton Kulturalny” opisujący aktualności wydawnicze i artystyczne, oraz „Fajny film”, w ramach którego można usłyszeć o premierach, wydarzeniach, prezentacjach i ciekawostkach ze świata filmu. Program jest nadawany od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-11:00 oraz w piątki, od godziny 10:00 do godziny 11:00. Wśród obecnych prowadzących są Katarzyna Cygler i Gabriela Andrychowicz.

Marta Piasecka w TV Republika prowadziła takie programy jak „Dzisiaj” (więcej tutaj), „Suma dnia” (więcej tutaj) i „Za siódmą górą” (więcej tutaj), natomiast w TVP takie produkcje jak „Panorama” (emisja w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Info - więcej tutaj), „Teleexpress” (emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj), „Teleexpress na deser” (emisja w TVP Info) i „Kościół z bliska” (emisja w kanałach TVP1 i TVP3). Obecnie jest gospodarzem pasm „Info raport” oraz „Info dzień” (więcej tutaj) w TVP Info.

„Trójka przed południem” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 (w piątki o godz. 10:00) w Trójce Polskim Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...