reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Trójka przed południem” z Piasecką w Trójce PR

dodano: 2021-05-19 05:26 | aktualizacja: 2021-05-20 00:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio/satkurier.pl

Trójka Polskie Radio Do zespołu Trójki Polskiego Radia dołącza Marta Piasecka (wcześniej Jeżewska), znana dotychczas z TVP oraz TV Republika („Dzisiaj”, „Suma dnia” i „Za siódmą górą”). Nową prowadzącą będzie można usłyszeć na antenie od środy, 19 maja br. o godz. 9:00 podczas audycji „Trójka przed południem”. Marta Piasecka, z wykształcenia magister teologii, jest związana z TVP od połowy 2017 roku - prowadziła takie programy jak „Panorama” (TVP2, TVP Polonia i TVP Info), „Teleexpress” (TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info), „Teleexpress na deser” (TVP Info) i „Kościół z bliska” (TVP1 i TVP3). Obecnie jest gospodarzem pasm „Info raport” oraz „Info dzień” w TVP Info.

Trójka Polskie Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Bardzo się cieszę, że przede mną kolejny rozdział. Zawsze byłam związana z kulturą, a praca wyłącznie głosem, inaczej niż w telewizji, jest nowym wyzwaniem. Mam nadzieję, że będę mogła dać swoim słuchaczom dużo od siebie. Zależy mi, aby czuli się podczas moich audycji jak w domu lub na dobrej kawie z przyjacielem. Oprócz serdecznej atmosfery chcę zapewnić słuchaczom ciekawą audycję, poruszając najważniejsze tematy z obszaru kultury

- mówi Marta Piasecka.


„Trójka przed południem” to pasmo kulturalno-muzyczne, poruszające zagadnienia współczesnej kultury w kraju i na świecie. W ramach audycji można usłyszeć rozmowy z gośćmi, zapowiedzi, recenzje wydarzeń. Stałymi punktami programu są: „Bed & Breakfast”, czyli lekcje języka angielskiego na przykładzie muzycznych przebojów; „Trójkowy Felieton Kulturalny” opisujący aktualności wydawnicze i artystyczne, oraz „Fajny film”, w ramach którego można usłyszeć o premierach, wydarzeniach, prezentacjach i ciekawostkach ze świata filmu. Program jest nadawany od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-11:00 oraz w piątki, od godziny 10:00 do godziny 11:00. Wśród obecnych prowadzących są Katarzyna Cygler i Gabriela Andrychowicz.

Marta Piasecka w TV Republika prowadziła takie programy jak „Dzisiaj” (więcej tutaj), „Suma dnia” (więcej tutaj) i „Za siódmą górą” (więcej tutaj), natomiast w TVP takie produkcje jak „Panorama” (emisja w kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Info - więcej tutaj), „Teleexpress” (emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj), „Teleexpress na deser” (emisja w TVP Info) i „Kościół z bliska” (emisja w kanałach TVP1 i TVP3). Obecnie jest gospodarzem pasm „Info raport” oraz „Info dzień” (więcej tutaj) w TVP Info.

„Trójka przed południem” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 (w piątki o godz. 10:00) w Trójce Polskim Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...