reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od 23.05

dodano: 2021-05-19 10:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Bogdan Rymanowski Telewizja Polsat Bogdan Rymanowski, politycy i gorące tematy na żywo od niedzieli, 23 maja o godz. 9:55. Razem przy jednym stole, przy najlepszej kawie, prowadzący i jego goście będą rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Program będzie można oglądać w Polsat News i w internecie na portalu Interia.pl.

Telewizja Polsat
Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 23 maja niedzielne przedpołudnie będzie należeć do Bogdana Rymanowskiego. A to za sprawą „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, w którym politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce.

W audycji omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi - politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami.
 

- Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia - mówi prowadzący program Bogdan Rymanowski.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” będzie pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studio od początku pandemii. Audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
 

- Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

- Będą wszystkie gorące tematy, będą newsy, będzie humor i bezpośrednie starcie na argumenty. Ale najbardziej się cieszę, że w końcu nie będzie to rozmowa przez Skype'a, lecz twarzą w twarz. Bardzo mi brakowało kontaktu z żywym człowiekiem w studiu przez okres pandemii - dodaje Bogdan Rymanowski.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od niedzieli, 23 maja o godz. 9:55 w Polsat News oraz na Interia.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...