reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła sportowa stacja Radiožurnál Sport [wideo]

dodano: 2021-05-21 14:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: radiozurnalsport.cz/digital.rozhlas.cz/parabola.cz/

Radiozurnal  Sport Cro  DAB czeska stacja czeski rozhlas 360px.jpg W piątek 21 maja o godz. 11:00 wywiad Kateřiny Neumannovej z Dominikiem Haškiem rozpoczął nadawanie pierwszej, specjalnej stacji sportowej w Czechach - Radiožurnál Sport. Stacja Radiožurnál Sport rozpoczęła nadawanie z okazji Mistrzostw Świata Elity w hokeju na lodzie i będzie oferować słuchaczom ekskluzywne treści z innych ważnych wydarzeń sportowych, w tym z Mistrzostw Europy w piłce nożnej czy Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Radiozurnal Sport
Radiozurnal Sport Cro DAB czeska stacja czeski rozhlas 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radiožurnál Sport nadaje codziennie od godz. 6:00 do 24:00, w pozostałych godzinach nadawany jest program Czeskiego Radia Radiožurnál. W pierwszym tygodniu swojej transmisji zaoferuje transmisje na żywo z MŚ w hokeju na lodzie, a także komentarze z mistrzostw Europy w pływaniu w Budapeszcie, czy legendarnego programu S mikrofonem za fotbal, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie 9 meczów 33. kolejki Ligi Fortuna.
 


Przez pierwsze 12 miesięcy Radiožurnál Sport będzie nadawać relacje z letnich i zimowych Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy w piłce nożnej i wielu innych wydarzeń sportowych. 

Rozmowy celebrytów ze swoimi gośćmi rozpoczną się w poniedziałek z Andreą Sestini Hlaváčkovą, która w programie On the Net przeprowadza wywiady m.in. z mistrzem świata w footbag Janem Weberem. We wtorkowym Clean Game z reporterami Radiožurnál Martin Procházka poruszy temat rozpoczęcia MŚ w hokeju na lodzie, a w środę Pavel Nečas, który będzie gościem hokejowego bramkarza reprezentacji narodowej Ondřej Pavelec, będzie kontynuował temat hokejowy w programie On the Place. W czwartek Vavřinec Hradilek porozmawia w Na férovką ze snowboardzistką Evą Samkovą, a w piątkowym programie Kateřiny Neumannovej były odnoszący sukcesy narciarz porozmawia z managerem i szefem Prague International Marathon, Carlem Capalbe.

Słuchacze mogą słuchać pierwszego czeskiego radia sportowego w sieci DAB+, aplikacji mujRozhlas, na stronie radiozurnalsport.cz lub z naziemnych nadajników DVB-T2 w Czechach. 

Radiožurnál Sport cieszyło się również dużym zainteresowaniem wśród operatorów płatnej telewizji, jednak ze względu na pojemność tego programu na razie zabraknie go na satelicie. Włączenie stacji zostało potwierdzone przez operatorów O2 Czech Republic, Vodafone, Kuki i SledováníTV.Źródło: rozhlas.cz  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DAB+ na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...