reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Druga połowa” - film Canal+ w kinach

dodano: 2021-05-28 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat Canal+ „Druga połowa” Od piątku, 28 maja br. w kinach w widzowie mogą oglądać film „Druga połowa”. Producentem filmu jest House Media Company, koproducentem CANAL+, a dystrybutorem Kino Świat. Reżyserem jest Łukasz Wiśniewski, autorami scenariusza są Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk, a zdjęć Tomasz Dobrowolski i Mikołaj Syguła. W obsadzie znaleźli się Małgorzata Rozenek-Majdan, Ilona Ostrowska, Joanna Kuberska, Marianna Zydek, Iwona Bielska, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Jacek Knap, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Piotr Rogucki, Sławomir Orzechowski, Rafał Rutkowski, Grzegorz Krychowiak, Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol.

Kino Świat Canal+ „Druga połowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powrót do normalności oznacza, że PGE Narodowy nareszcie ponownie może stać się areną dla wielkich sportowych i kulturalnych wydarzeń. Zanim jednak usiądziemy na trybunach największego tego typu obiektu w Polsce, możemy podziwiać go w komedii romantycznej „Druga połowa”. Zdjęcia do filmu powstawały w prawdziwych przestrzeniach tego stadionu, nieznanych dotąd szerszej publiczności kuluarach, w które każdy kibic chciałby zerknąć, a nie miał dotąd takiej możliwości. PGE Narodowy stał się tłem dla romantycznej historii, w której piękna kobieta rozdarta jest między dwoma mężczyznami: bajecznie bogatym kapitanem reprezentacji Polski i dziennikarzem sportowym o ciętym języku. Pikanterii dodaje fakt, że ojcem dziewczyny jest trener kadry narodowej - czyli bezpośredni przełożony jednego kandydata i śmiertelny wróg drugiego z nich. Kto będzie zwycięzcą miłosnego pojedynku, a kto usiądzie na ławce rezerwowej? Odpowiedź w kinach od piątku, 28 maja br. - a od dnia premiery przez cały weekend na elewacji PGE Narodowego rozbłyśnie napis: „Druga połowa - w kinach!”.

W obsadzie „Drugiej połowy” widzowie zobaczą między innymi Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Joannę Kuberską, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Grzegorza Krychowiaka, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego czy Ilonę Ostrowską. W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu br. odbędą się mistrzostwa Europy piłkarzy, z udziałem reprezentacji Polski (transmisje w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport - więcej tutaj). Partnerami filmu są Lotos, PGE Narodowy i Lotto, a sponsorami PKO BP i BGK.

„Druga połowa” to komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4”), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych. Jak czytamy w opisie, w tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” - na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu.

Młoda lekarka Magdalena spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magdalena jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu - Jarosława Kota - który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, zauroczyć i zaimponować” Magdalenie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

„Druga połowa” - o filmie - gatunek: komedia romantyczna, reżyseria: Łukasz Wiśniewski, scenariusz: Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk, zdjęcia: Tomasz Dobrowolski i Mikołaj Syguła, produkcja: House Media Company, producent: Grzegorz Olkowski, koprodukcja: Canal+, sponsorzy: PKO BP i BGK, partnerzy: Lotos, PGE Narodowy i Lotto, obsada: Cezary Pazura („Listy do M. 4”, „Psy 3. W imię zasad” i „Kiler”), Marianna Zydek („Kamerdyner” i „Piłsudski”), Maciej Musiał („1983”, „Klangor”, „Miłość jest wszystkim” i „Wiedźmin”), Jacek Knap („Miłość do kwadratu” i „Miłość jest wszystkim”), Małgorzata Rozenek-Majdan („Miłość, seks & pandemia”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”),  Andrzej Grabowski („Mayday” i „Listy do M. 3”), Leszek Lichota („Boże Ciało” i „Wataha”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator” i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”), Rafał Rutkowski („Zabawa zabawa” i „Planeta singli”), Ilona Ostrowska („Swingersi” i „Narzeczony na niby”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” i „Disco polo”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?” i „Kurier”).
 
Maciej Musiał, Cezary Pazura, Marianna Zydek i Jacek Knap na plakacie promującym kinową emisję filmu „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Maciej Musiał, Cezary Pazura, Marianna Zydek i Jacek Knap na plakacie promującym kinową emisję filmu „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Joanna Kuberska w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Joanna Kuberska w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Ilona Ostrowska w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat
Ilona Ostrowska w filmie „Druga połowa”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...