reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkie Testy w czerwcu w TVP1

dodano: 2021-06-01 20:02
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Wielki Test o skarbach ziemi TVP1 Jedynka 360px.jpg W czerwcu Telewizja Polska zaprasza na dwa Wielkie Testy. W środę, 2 czerwca br. o godz. 21:00 w TVP1 „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, a w następną środę, 9 czerwca o godz. 21:00 „Wielki test o Piłce Nożnej”. Teleturnieje poprowadzą pary popularnych dziennikarzy: Anna Popek i Przemysław Babiarz oraz Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

TVP
Wielki test o skarbach TVP 1 Jedynka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 2 czerwca o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, czyli wyprawę po Polsce i świecie w poszukiwaniu bogactw naturalnych naszej planety. Część z nich jest wydobywana w celach przemysłowych, ale niektóre skały, solniska, minerały i miejsca ich eksploatacji to także atrakcje turystyczne, jakie warto zobaczyć podczas letnich wędrówek i podróży. W programie, na pytania testu odpowiadają popularni artyści, sportowcy i dziennikarze.

Rywalizować ze sobą w duetach będą m.in.: Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski, Wanda Kwietniewska i Andrzej Rybiński, Tadeusz Chudecki i Jerzy Engel, Iza Zwierzyńska i Olga Jankowska, Agnieszka Wagner i Cezary Morawski, Jacek Lenartowicz i Andrzej Młynarczyk, Renata Pękul i Mirosław Jękot, Milena Suszyńska i Rafał Szałajko. Test poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

„Wielki Test o Piłce Nożnej” (emisja w środę, 9 czerwca o godz. 21:00). W programie widzowie dowiedzą się, które drużyny zdobyły dotąd najwięcej tytułów mistrza Europy, ile razy reprezentacja Polski grała w finałowym turnieju mistrzostw, który z polskich piłkarzy strzelił do tej pory najwięcej goli w meczach narodowej drużyny? Widzowie przyjrzą się też modzie kreowanej przez piłkarzy i wybranki ich serc, poznają tajemnice pracy piłkarskich komentatorów, a także zajrzą za kulisy przygotowań liderów trzech drużyn, z którymi zmierzy się polska reprezentacja.

Podczas teleturnieju prowadzący Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski kibicować będą m.in. duetom: Przemkowi Cypryańskiemu i Marcinowi Mroczkowi, Laurze Łącz i Izabeli Trojanowskiej, Karinie Seweryn i Piotrowi Ligienzie, Grzegorzowi Pawlakowi i Arkadiuszowi Gołębiowskiemu, Aleksandrze Kostce i Szymonowi Kołeckiemu, Szymonowi Wydrze i Mariuszowi Czerkawskiemu.

Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE WLAN HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD z WLAN,...

279 zł Więcej...