reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkie Testy w czerwcu w TVP1

dodano: 2021-06-01 20:02
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Wielki Test o skarbach ziemi TVP1 Jedynka 360px.jpg W czerwcu Telewizja Polska zaprasza na dwa Wielkie Testy. W środę, 2 czerwca br. o godz. 21:00 w TVP1 „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, a w następną środę, 9 czerwca o godz. 21:00 „Wielki test o Piłce Nożnej”. Teleturnieje poprowadzą pary popularnych dziennikarzy: Anna Popek i Przemysław Babiarz oraz Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

TVP
Wielki test o skarbach TVP 1 Jedynka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 2 czerwca o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, czyli wyprawę po Polsce i świecie w poszukiwaniu bogactw naturalnych naszej planety. Część z nich jest wydobywana w celach przemysłowych, ale niektóre skały, solniska, minerały i miejsca ich eksploatacji to także atrakcje turystyczne, jakie warto zobaczyć podczas letnich wędrówek i podróży. W programie, na pytania testu odpowiadają popularni artyści, sportowcy i dziennikarze.

Rywalizować ze sobą w duetach będą m.in.: Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski, Wanda Kwietniewska i Andrzej Rybiński, Tadeusz Chudecki i Jerzy Engel, Iza Zwierzyńska i Olga Jankowska, Agnieszka Wagner i Cezary Morawski, Jacek Lenartowicz i Andrzej Młynarczyk, Renata Pękul i Mirosław Jękot, Milena Suszyńska i Rafał Szałajko. Test poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

„Wielki Test o Piłce Nożnej” (emisja w środę, 9 czerwca o godz. 21:00). W programie widzowie dowiedzą się, które drużyny zdobyły dotąd najwięcej tytułów mistrza Europy, ile razy reprezentacja Polski grała w finałowym turnieju mistrzostw, który z polskich piłkarzy strzelił do tej pory najwięcej goli w meczach narodowej drużyny? Widzowie przyjrzą się też modzie kreowanej przez piłkarzy i wybranki ich serc, poznają tajemnice pracy piłkarskich komentatorów, a także zajrzą za kulisy przygotowań liderów trzech drużyn, z którymi zmierzy się polska reprezentacja.

Podczas teleturnieju prowadzący Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski kibicować będą m.in. duetom: Przemkowi Cypryańskiemu i Marcinowi Mroczkowi, Laurze Łącz i Izabeli Trojanowskiej, Karinie Seweryn i Piotrowi Ligienzie, Grzegorzowi Pawlakowi i Arkadiuszowi Gołębiowskiemu, Aleksandrze Kostce i Szymonowi Kołeckiemu, Szymonowi Wydrze i Mariuszowi Czerkawskiemu.

Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...