reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Totalna porażka...” 2 w Cartoon Network

dodano: 2021-06-21 01:44 | aktualizacja: 2021-06-21 23:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Totalna porażka: Przedszkolaki” Bohaterowie „Totalnej porażki” („Total Drama”) to grupa nastolatków, którzy biorą udział w animowanym reality show. Jacy byli w dzieciństwie? Serial emitowany w Cartoon Network przynosi odpowiedź na to pytanie. Emisja 2. sezonu kanadyjskiej produkcji „Totalna porażka: Przedszkolaki” („Total Dramarama”) rozpocznie się od poniedziałku, 28 czerwca br. o godz. 15:20.

Cartoon Network „Totalna porażka: Przedszkolaki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Totalna porażka: Przedszkolaki”, emitowany w Cartoon Network od 2019 roku, to animowany spin-off kanadyjskiej produkcji „Totalna porażka”.

W najnowszych odcinkach serialu „Totalna porażka: Przedszkolaki” szef Norbert Hatchet pewnego dnia musi poszukać zastępstwa i na jeden dzień stery przejmuje jego mama. Czy może być lepsza okazja do wymigania się od przedszkolnych obowiązków? Duncan postanowi zrobić zupełnie nową listę zasad. Opiekun grupy nie będzie miał szczęścia w drugim sezonie. Przez przypadek zostanie także uderzony piłką podczas szkolnych zawodów. Niestety, w drodze do placówki jest już przedstawicielka kuratorium. Dzieciaki muszą wymyślić zastępstwo, aby szef nie stracił swojej pracy. Owen podejmie się tego zadania i przebierze za dorosłego. W kolejnych odcinkach Courtney, Owen i Izzy zorganizują wycieczkę w góry, a Beth przeniesie się do równoległego wymiaru (więcej tutaj).

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” - sezon 2., emisja codziennie (od 28 czerwca 2021 roku o godz. 15:20 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...